De temperatuur op 5 november 1929 lag tussen 2,0 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 6,5 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
11 februari » Mussolini en Paus Pius XI sluiten het Verdrag van Lateranen waarbij het Vaticaan als autonome staat wordt erkend.
1 april » Introductie van de jojo in New York.
16 mei » De eerste Oscar-uitreiking.
1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging en latere profvoetbalclub Achilles '29.
16 december » Paus Pius XI creëert zes nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Duitsland Eugenio Pacelli, de latere paus Pius XII.
26 december » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SC Rheindorf Altach.
Trouwdag 23 augustus 1955
De temperatuur op 23 augustus 1955 lag tussen 16,0 °C en 29,0 °C en was gemiddeld 23,0 °C. Er was 9,1 uur zonneschijn (64%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
3 maart » Elvis Presley verschijnt voor het eerst op de (Amerikaanse) televisie.
5 april » Winston Churchill treedt om gezondheidsredenen af als Eerste minister van het Verenigd Koninkrijk.
18 april » De term derde wereld wordt voor het eerst gebruikt door de Indonesische president Soekarno tijdens een speech.
17 mei » Het derde kabinet Drees komt ten val nadat de ontwerphuurwet door de Tweede Kamer is verworpen.
21 juni » Het eerste Nijntjeboekje komt uit.
15 november » Opening van de Kirovsko-Vyborgskaja-lijn, het eerste metrotracé van de metro van Sint-Petersburg.
Dag van overlijden 21 januari 2009
De temperatuur op 21 januari 2009 lag tussen 1,2 °C en 5,6 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 1,0 uur zonneschijn (12%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
23 januari » In Sint-Gillis-bij-Dendermonde steekt een 20-jarige man twee kinderen en een volwassene neer in een kinderdagverblijf. Daarnaast zijn er nog 12 zwaargewonden, die naar het ziekenhuis worden overgebracht.
15 april » De Italiaanse wielrenner Alessandro Petacchi wint de Scheldeprijs.
17 mei » SC Heerenveen wint de KNVB beker door te winnen van FC Twente. De Friezen winnen na strafschoppen, nadat het na verlening 2-2 staat. Het is de eerste hoofdprijs voor de club uit Heerenveen
26 mei » In de nacht van 25 op 26 mei worden delen van België en Nederland getroffen door een van de zwaarste onweersfronten van de laatste jaren, met hagelstenen tot 10cm in doorsnede en 4 tot 5 bliksemontladingen per seconde.
1 augustus » De Deen Anders Fogh Rasmussen begint zijn termijn als twaalfde secretaris-generaal van de NAVO.
11 december » FG DJ Radio start met uitzenden in Antwerpen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I173766.php : benaderd 22 oktober 2026), "Antonius Paulus Bink (1929-2009)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.