De temperatuur op 5 november 1929 lag tussen 2,0 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 6,5 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
4 maart » Herbert Hoover wordt beëdigd als 31e president van de Verenigde Staten
1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging en latere profvoetbalclub Achilles '29.
15 juli » Paus Pius XI creëert één nieuwe kardinaal, de in 1996 zalig verklaarde Italiaanse aartsbisschop van Milaan Alfredo Ildefonso Schuster.
23 juli » Inwijding van de Christus Koning-kathedraal in Reykjavik door kardinaal Willem Marinus van Rossum, prefect van de Propaganda Fide.
7 augustus » Oprichting van de Griekse voetbalclub Ergotelis FC.
Trouwdag 23 augustus 1955
De temperatuur op 23 augustus 1955 lag tussen 16,0 °C en 29,0 °C en was gemiddeld 23,0 °C. Er was 9,1 uur zonneschijn (64%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
6 januari » De Katholieke Radio Omroep zendt het eerste kinderprogramma op de Nederlandse televisie uit: ‘Opstand in de kribbe', een toneelspel van de Volendammer Pé Mühren over rebellerende beelden in een kerststal.
17 januari » De USS Nautilus vaart als eerste kernonderzeeër uit.
5 april » Winston Churchill treedt om gezondheidsredenen af als Eerste minister van het Verenigd Koninkrijk.
20 april » Eerste aflevering van Swiebertje (met Joop Doderer in de hoofdrol) op de Nederlandse televisie.
16 juni » Paus Pius XII excommuniceert Juan Perón.
26 oktober » De Republiek Vietnam (Zuid-Vietnam) wordt uitgeroepen.
Dag van overlijden 21 januari 2009
De temperatuur op 21 januari 2009 lag tussen 1,2 °C en 5,6 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 1,0 uur zonneschijn (12%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
13 april » In Malmö wordt het Swedbank Stadion officieel in gebruik genomen met een wedstrijd tussen Malmö FF en Örgryte IS.
26 juni » De Waddenzee in Nederland en Duitsland wordt toegevoegd aan de Werelderfgoedlijst van UNESCO.
14 oktober » Het Slowaaks voetbalelftal plaatst zich voor het eerst voor de eindronde van een groot toernooi. Dankzij een 1-0-overwinning in en tegen Polen stelt de ploeg deelname veilig aan het WK voetbal 2010.
16 oktober » Een zakenvliegtuigje stort neer op een weiland in de buurt van Weert. Twee mensen komen om het leven.
18 oktober » In Antwerpen werd een volksraadpleging georganiseerd over de Oosterweelverbinding. 35% van de kiezers bracht een stem uit en 59,24% van de kiezers oordeelde dat de stad een negatief advies diende te leveren voor de bouwvergunningsaanvraag voor het toen voorliggend tracé van de Oosterweelverbinding.
17 november » De Europese Unie besluit om Somalische regeringstroepen militaire training te geven.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I173766.php : benaderd 17 oktober 2026), "Antonius Paulus Bink (1929-2009)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.