7 februari » Koningin Wilhelmina trouwt met Prins Hendrik. De Gouden Koets wordt daarbij voor het eerst gebruikt.
1 maart » De Wuppertaler Schwebebahn wordt geopend.
28 april » Oprichting van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
1 juni » De Ongevallenwet treedt in werking. De wet is de eerste markering van de verzorgingsstaat die in Nederland gestalte gaat krijgen.
6 oktober » Oprichting van de Franse voetbalclub Amiens SC.
20 december » In Stockholm wordt de eerste Nobelprijs uitgereikt.
Dag van overlijden 26 juni 1970
De temperatuur op 26 juni 1970 lag tussen 7,4 °C en 25,3 °C en was gemiddeld 18,1 °C. Er was 13,2 uur zonneschijn (79%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
7 april » Filmlegende John Wayne, goed voor meer dan 200 films, wint zijn eerste en enige Oscar voor zijn rol in True Grit.
31 mei » Een aardbeving met de kracht van 7,8 op de schaal van Richter eist 66.000 doden in Peru; veel Peruvianen wijten de ramp aan de kernproef die Frankrijk een dag eerder in de Stille Oceaan heeft genomen.
7 juni » In Portoviejo, Ecuador wordt het Estadio Reales Tamarindos officieel geopend.
19 juli » De Belgische wielrenner Eddy Merckx wint de Ronde van Frankrijk, vóór de Nederlander Joop Zoetemelk.
14 augustus » Opening van het Estadi Montilivi in de Spaanse stad Gerona.
24 oktober » Salvador Allende wordt gekozen tot president van Chili.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I173052.php : benaderd 8 oktober 2026), "Johannes Baptist Bierens (1901-1970)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.