1 augustus » SCH 282 Dina Elisabeth zinkt, 9 doden.
11 augustus » Oprichting van de Braziliaanse voetbalclub AA Ponte Preta.
8 september » De Galvestonorkaan eist 6000 tot 12.000 levens in Texas.
15 november » Voetbalclub Eendracht ziet het levenslicht.
23 november » Paul Kruger landt te Marseille.
9 december » Koningin Wilhelmina ontvangt president Kruger van de boerenrepubliek Transvaal.
Trouwdag 24 april 1926
De temperatuur op 24 april 1926 lag tussen 4,1 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
8 maart » Vier maanden na de Nacht van Kersten krijgt Nederland een nieuwe regering, het kabinet-De Geer I.
9 maart » Oprichting van de Noorse voetbalclub Strindheim IL uit Trondheim.
9 mei » De Amerikaanse ontdekkingsreizigers Richard Byrd en Floyd Bennett vliegen als eersten over de Noordpool.
13 juni » In de Estische hoofdstad Tallinn wordt het Kadrioru Stadion geopend.
10 november » In Brussel vindt het kerkelijk huwelijk plaats van de jonge Belgische kroonprins Leopold met de Zweedse prinses Astrid.
25 december » Yoshihito, de 123ste keizer van Japan, sterft aan een hartaanval.
Dag van overlijden 28 juli 1978
De temperatuur op 28 juli 1978 lag tussen 12,8 °C en 27,0 °C en was gemiddeld 20,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 12,1 uur zonneschijn (77%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I173010.php : benaderd 17 oktober 2026), "Cornelia Josephina Bierens (1900-1978)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.