13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Montevideo Wanderers FC.
31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
2 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Social de Deportes Rangers.
Dag van overlijden 12 september 1971
De temperatuur op 12 september 1971 lag tussen 5,4 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,6 uur zonneschijn (12%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
2 februari » Na een coup in Oeganda neemt Idi Amin de plaats in van president Milton Obote.
27 februari » De eerste abortuskliniek van Nederland (het Mildredhuis in Arnhem) start met het uitvoeren van abortus provocatus.
26 mei » De laatste begijn van het Begijnhof Amsterdam, Agatha Kaptein, wordt begraven in het Zustergraf van de begraafplaats Barbara in Amsterdam.
4 augustus » Eerste vlucht van een Agusta A109, een helikopter van het Italiaanse bedrijf Agusta. De aankoop ervan door de Belgische Luchtmacht zorgde eind jaren 1980 voor het Agustaschandaal.
15 november » Koningin Juliana opent de Haringvlietdam, tussen Voorne en Goeree.
1 december » Doelman Piet Schrijvers maakt zijn debuut voor het Nederlands voetbalelftal in de vriendschappelijke wedstrijd in Amsterdam tegen Schotland (2-1).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I172988.php : benaderd 25 oktober 2026), "Adriana Jacoba Bierens (1902-1971)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.