De temperatuur op 14 september 1918 lag tussen 8,9 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 5,0 mm neerslag. Er was 0,9 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
9 maart » In Wageningen wordt de landbouwhogeschool geopend.
19 maart » Het Amerikaanse Congres stelt de tijdzones vast, en keurt de zomertijd goed.
24 april » In Middelburg wordt de Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) opgericht.
7 mei » Vrede van Boekarest tussen Roemenië en de Centrale mogendheden.
6 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub General Caballero onder de naam Deportivo Meilicke.
9 december » Oprichting van de Finse Nationale Coalitiepartij.
Trouwdag 27 januari 1944
De temperatuur op 27 januari 1944 lag tussen 6,6 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 1,2 uur. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
7 juni » De Belgische koning Leopold III wordt met zijn gezin naar Duitsland gedeporteerd.
5 augustus » Tussen Hoogeveen en Beilen wordt een trein beschoten door Amerikaanse vliegtuigen. Er komen 43 mensen om, ongeveer 160 raken gewond.
28 september » Duitse troepen verslaan de Britse parachutisten in de Slag om Arnhem.
7 oktober » de eerste raketaanval op België: om 22u sloeg een V-2-bom in op Brasschaat, een gemeente ten noordoosten van Antwerpen.
31 oktober » Terugtrekkende Duitse strijdkrachten blazen de brug bij Keizersveer gedeeltelijk op.
18 november » Bombardement op de Maasbruggen: omstreeks 14.00 uur worden door de geallieerden 72 bommen van 1000 pond en 92 bommen van 500 pond afgeworpen.
Dag van overlijden 22 juli 1961
De temperatuur op 22 juli 1961 lag tussen 12,5 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 0,5 uur zonneschijn (3%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I158556.php : benaderd 15 oktober 2026), "Hubertus Alouisius Aarts (1918-1961)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.