Stamboom Eijsermans » Maria Clara Theeuwes (1917-2009)

Persoonlijke gegevens Maria Clara Theeuwes 


Gezin van Maria Clara Theeuwes

Zij is getrouwd met Hubertus Alouisius Aarts.

Zij zijn getrouwd op 27 januari 1944 te Gilze en Rijen, zij was toen 26 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. Michiel Marie Aarts  1947-1999 
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)
  8. (Niet openbaar)
  9. (Niet openbaar)


Notities over Maria Clara Theeuwes

circa 1947 Pastoor Oomenstraat B 298 E
1962 Pastoor Oomenstraat 16

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Clara Theeuwes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Clara Theeuwes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 oktober 1917 lag tussen 5,0 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 1,0 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 8 maart » De februarirevolutie begint in Petrograd (Sint-Petersburg), Rusland (23 februari op de juliaanse kalender).
    • 1 mei » Oprichting van de Congregatie voor de Oosterse Kerken van de Romeinse Curie door paus Benedictus XV.
    • 7 juni » Ten zuiden van Houten ontspoort een trein met daarin koningin Wilhelmina.
    • 26 juni » De eerste Amerikaanse troepen landen in Frankrijk.
    • 21 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Megiddo. De Slag bij Megiddo is afgelopen en de Ottomanen worden uit Palestina verdreven.
    • 12 december » Het algemeen kiesrecht voor mannen werd in Nederland ingevoerd.
  • De temperatuur op 27 januari 1944 lag tussen 6,6 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 1,2 uur. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 1 augustus » Anne Frank schrijft voor het laatst in haar dagboek.
    • 5 september » Geallieerden bevrijden Brussel.
    • 11 september » Vooruitgeschoven posten van het Amerikaanse 3e leger komen bij Sombernon in contact met uit Zuid-Frankrijk oprukkende geallieerde troepen.
    • 29 september » Sovjet-troepen trekken Joegoslavië binnen.
    • 7 oktober » De eerste en enige gewapende opstand in het concentratiekamp Auschwitz door het Sonderkommando. Deze gebeurtenissen zijn verfilmd in de film The Grey Zone.
    • 31 oktober » Franz Oppenhoff wordt door de Geallieerden benoemd tot de eerste niet-nationaalsocialistische burgemeester van Aken na de Tweede Wereldoorlog.
  • De temperatuur op 22 maart 2009 lag tussen 4,9 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 6,1 uur zonneschijn (50%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 16 februari » De Nederlandse omroepvereniging WNL wordt opgericht.
    • 4 maart » Het studiebureau Arup/SUM besluit dat de Oosterweelverbinding onvoldoende scoort als mobiliteitsproject en financieel niet rendabel is.
    • 9 mei » Zangeres Lisa Hordijk wint de talentenjacht X Factor.
    • 5 juli » De schat van Staffordshire wordt ontdekt nabij de stad Lichfield.
    • 30 september » 50km ten noordwesten van de havenstad Padang (op het Indonesische eiland Sumatra) vindt een aardbeving plaats van 7.6 op de schaal van Richter. Gebouwen storten in, waaronder een ziekenhuis. De aardbeving kost aan zeker 1100 mensen het leven.
    • 13 november » Nieuw wereldrecord Domino Day, 4.491.863 omgevallen stenen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Theeuwes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Theeuwes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Theeuwes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Theeuwes (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I302096.php : benaderd 16 oktober 2026), "Maria Clara Theeuwes (1917-2009)".