Stamboom Eijsermans » Gerhardus Antonius Sewüster (1918-1947)

Persoonlijke gegevens Gerhardus Antonius Sewüster 

  • Hij is geboren op 8 september 1918 in Dalen.
  • Hij is overleden op 8 oktober 1947 in Groningen, hij was toen 29 jaar oud.
    Detail resultaat: (Overledene)

    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Groninger Archieven
    Algemeen Gemeente: Groningen
    Soort akte: overlijden
    Aktenummer: 1602
    Aangiftedatum: 09-10-1947
    Overledene Gerhardus Antonius Sewuster
    Geslacht: M
    Overlijdensdatum: 08-10-1947
    Leeftijd: 29
    Overlijdensplaats: Groningen
    Vader Johannes Theodorus Sewuster
    Moeder Maria Helena Heskamp
    Partner
    Nadere informatie geboortepl: Dalen; beroep overl.: Commies; beroep vader: landbouwer
  • Hij is begraven in De Loo (Dalen).
  • Een kind van Johannes Theodorus Sewüster en Maria Helena Heskamp
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 augustus 2011.

Gezin van Gerhardus Antonius Sewüster


Notities over Gerhardus Antonius Sewüster

Beroep: Commies

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerhardus Antonius Sewüster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerhardus Antonius Sewüster

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerhardus Antonius Sewüster

Gerhardus Antonius Sewüster
1918-1947


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 september 1918 lag tussen 10,8 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 25,2 mm neerslag. Er was 2,7 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Vrede van Brest-Litovsk wordt ondertekend, einde aan het oostfront van de Eerste Wereldoorlog.
    • 13 maart » Verheffing van de Apostolische prefectuur Nederlands-Borneo in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat Nederlands-Borneo.
    • 14 juni » De Nederlandse regering besluit de Zuiderzeewerken te gaan uitvoeren.
    • 17 juli » De Russische tsaar Nicolaas II en zijn gezin worden, na anderhalf jaar verbanning, op last van de nieuwe plaatselijke Sovjetleiders gefusilleerd in Jekaterinenburg.
    • 13 september » Treinramp bij Weesp. Door zware regenval, waarbij de spoordijk bij de brug over het, toenmalige Merwedekanaal bij Weesp verzadigd raakt, glijd een passagierstrein uit Amersfoort naar Amsterdam met rails en al van de dijk. Er vallen 41 doden en 42 gewonden.
    • 11 november » In de Eerste Wereldoorlog wordt een wapenstilstand bereikt.
  • De temperatuur op 8 oktober 1947 lag tussen 9,4 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 19,9 mm neerslag gedurende 3,4 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 4 januari » In Duitsland verschijnt de eerste editie van weekblad Der Spiegel.
    • 8 februari » Jan van der Hoorn wint de negende Elfstedentocht.
    • 10 februari » Oprichting NRU, voorloper van de NTS.
    • 6 juni » Tjeerd van der Weide, voormalig NSB-burgemeester van Velsen wordt na een ter dood veroordeling geëxecuteerd voor zijn daden tijdens de Tweede Wereldoorlog.
    • 7 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Steaua Boekarest.
    • 7 oktober » Bisschopswijding van Antonius Hanssen, bisschop-coadjutor van Roermond.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Sewüster


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I126513.php : benaderd 9 oktober 2026), "Gerhardus Antonius Sewüster (1918-1947)".