Stamboom Eijsermans » Helena Sewüster (1884-1955)

Persoonlijke gegevens Helena Sewüster 

  • Zij is geboren op 29 maart 1884 in Steenwijksmoer (Coevorden).

    Waarschuwing Let op: Leeftijd bij trouwen (9 juni 1977) lag boven de 90 jaar (93).

    Coevorden, geboorteakte, 31 maart 1884, aktenr. 25
    Kind: Helena Sewüster, geboren te Steenwijksmoer (Coevorden) op 29-03-1884, dochter van Johann Hermann Sewüster, beroep: landbouwer; oud: 36 jaren, en Bernardina Plass, beroep: zonder.
  • Zij is overleden op 20 maart 1955 in Coevorden, zij was toen 70 jaar oud.

    Fout Let op: Overleden (20 maart 1955) voor huwelijk (9 juni 1977).

  • Een kind van Johann Hermann Sewüster en Bernardina Plass
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 oktober 2010.

Gezin van Helena Sewüster

Zij is getrouwd met Gerardus Assen.

Zij zijn getrouwd op 9 juni 1977 te Tilburg, zij was toen 93 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Gerrit Assen  1911-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Helena Sewüster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Helena Sewüster

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Helena Sewüster

Theodor Plass
1823-1896
Johanna Zwake
1822-1883

Helena Sewüster
1884-1955

1977
Gerrit Assen
1911-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 maart 1884 lag rond de 10,7 °C. De winddruk was 7 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 44%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Begin van het Beleg van Khartoum.
    • 13 mei » De American Institute of Electrical Engineers (AIEE), voorloper van de IEEE wordt opgericht.
    • 29 mei » De Nationale Maatschappij van Buurtspoorwegen wordt opgericht.
    • 16 juni » Jules Malou wordt premier van België.
    • 31 augustus » In Gent verschijnt het eerste socialistische dagblad van België, de Vooruit.
    • 6 december » Het Washington Monument is voltooid.
  • De temperatuur op 9 juni 1977 lag tussen 11,6 °C en 21,4 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 2,2 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 0,8 uur zonneschijn (5%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1977: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,8 miljoen inwoners.
    • 31 januari » President Giscard d'Estaing opent het Centre Georges Pompidou in Parijs.
    • 23 maart » Moord op de Congolese kardinaal Emile Biayenda, aartsbisschop van Brazzaville.
    • 26 juli » De dertienjarige David Morgan zwemt van Dover naar Calais.
    • 23 augustus » Björn Borg lost Jimmy Connors na 160 weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals, maar de Zweed moet die positie een week later alweer afstaan aan de Amerikaan.
    • 31 augustus » Het Nederlands voetbalelftal verslaat IJsland met 4-1 in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1978. Ruud Geels scoort tweemaal in Nijmegen. Doelman Jan van Beveren speelt zijn 32e en laatste interland voor Oranje.
    • 5 december » Bophuthatswana is het tweede thuisland dat door Zuid-Afrika onafhankelijk verklaard wordt. Geen enkel ander land zal Bophuthatswana erkennen.
  • De temperatuur op 20 maart 1955 lag tussen -8,4 °C en 4,2 °C en was gemiddeld -1,0 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 6,5 uur zonneschijn (54%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
    • 3 april » In Sclessin bij Luik breekt brand uit in Cinema Rio. Hierbij vallen 39 doden waarvan 22 kinderen.
    • 9 mei » In Machala, Ecuador wordt het Estadio 9 de Mayo officieel in gebruik genomen.
    • 11 juni » Tijdens de 24 uur van Le Mans komen 83 mensen om het leven nadat de auto van Pierre Levegh uit de baan raakt. Na het ongeluk wordt autosport verboden in Frankrijk, West-Duitsland en Zwitserland. Het verbod in Zwitserland bestaat nog steeds.
    • 5 september » Fred Kaps wordt wereldkampioen goochelen.
    • 26 oktober » De Republiek Vietnam (Zuid-Vietnam) wordt uitgeroepen.
    • 1 december » Rosa Parks weigert haar zitplaats in een bus in Alabama af te staan aan een blanke man, en wordt gearresteerd wegens overtreding van de rassenwetten van de staat Alabama.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Sewüster


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I126515.php : benaderd 10 oktober 2026), "Helena Sewüster (1884-1955)".