Stamboom Eijsermans » Berendina Sewüster (1894-1921)

Persoonlijke gegevens Berendina Sewüster 

  • Zij is geboren op 24 juli 1894 in Steenwijksmoer (Coevorden).
    Coevorden, geboorteakte, 25 juli 1894, aktenr. 55
    Kind: Berendina Sewuster, geboren te Steenwijksmoer (Coevorden) op 24-07-1894, dochter van Johannes Herman Sewuster, beroep: landbouwer; oud: 47 jaren, en Bernardina Plass, beroep: zonder.
  • Zij is overleden op 14 februari 1921 in Coevorden, zij was toen 26 jaar oud.
    Coevorden, overlijdensakte, 15 februari 1921, aktenr. 25
    Overledene: Berendina Sewuster, geboren te Coevorden; beroep: zonder; overleden te Coevorden op 14-02-1921; oud: 26 jaren, dochter van Johannes Herman Sewuster en Bernardina Plass, beroep: zonder.
    Gehuwd geweest met Gerhardus Johannes Bosman, in leven.

    Kantoor Emmen, memorie van successie, 10 januari 1922, inventarisnr. 14, opnamenr. 3353, memorienr. 2/6134
    Overledene: Berendina Sewüster, overleden te Coevorden op 14-02-1921. Er is onroerend goed aanwezig.
  • Een kind van Johann Hermann Sewüster en Bernardina Plass
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 oktober 2010.

Gezin van Berendina Sewüster

Zij is getrouwd met Gerhardus Johannes Bosman.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Johanna Bosman  1914-1919
  2. Berendina Bosman  1917-1918

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Berendina Sewüster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Berendina Sewüster

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Berendina Sewüster


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 juli 1894 lag rond de 21,6 °C. Er was 0.8 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
    • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
    • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
    • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
    • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
    • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
  • De temperatuur op 14 februari 1921 lag tussen 0,8 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 2,1 mm neerslag. Er was 4,1 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo Alavés.
    • 19 februari » België - Stemrecht voor vrouwen in gemeentelijke verkiezingen.
    • 4 maart » Warren G. Harding wordt beëdigd als 29e president van de Verenigde Staten
    • 21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Pistoiese.
    • 13 juni » Paus Benedictus XV creëert drie nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Polen Achille Ratti.
    • 4 augustus » De Franse uitvinder Édouard Belin verstuurt draadloos een fax over de Atlantische Oceaan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Sewüster


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I126507.php : benaderd 27 december 2025), "Berendina Sewüster (1894-1921)".