Stamboom Eijsermans » Martina Antonia Maria Josephina van de Sande (1915-1916)

Persoonlijke gegevens Martina Antonia Maria Josephina van de Sande 

  • Zij is geboren op 1 maart 1915 in Goirle.
  • Zij is overleden op 8 februari 1916 in Goirle.
    Overlijdensakte Martina Antonia Maria Josephina van de Sande Goirle
    Gemeente Goirle
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1916
    Code GLE_O_1916
    Periode register 1916
    Aktenummer 5

    Overledene Martina Antonia Maria Josephina van de Sande
    Geboorteplaats Goirle
    Plaats overlijden Goirle
    Datum overlijden 08-02-1916
    Geslacht v
    Leeftijd 11

    Relatie

    Vader Cornelis Hendrikus van de Sande

    Moeder Maria Anna van Vessem
  • Een kind van Cornelis Hendrikus van de Sande en Maria Anna van Vessem
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 september 2011.

Gezin van Martina Antonia Maria Josephina van de Sande

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martina Antonia Maria Josephina van de Sande?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martina Antonia Maria Josephina van de Sande

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martina Antonia Maria Josephina van de Sande

Jacobus van Vessem
± 1847-1920

Martina Antonia Maria Josephina van de Sande
1915-1916


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 maart 1915 lag tussen 0,1 °C en 4,7 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was 6,3 mm neerslag. Er was 2,1 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 25 april » Eerste Wereldoorlog: De Slag om Gallipoli begint.
    • 7 mei » De RMS Lusitania wordt getorpedeerd door een Duitse onderzeeboot.
    • 24 juli » De stoomboot Eastland slaat om bij Chicago als bijna alle passagiers naar één zijde van het schip lopen: 844 mensen komen om.
    • 1 augustus » De spoorlijn Uithoorn - Alphen aan den Rijn wordt geopend.
    • 5 september » Begin van de Zimmerwaldconferentie.
    • 14 september » De gemeente Amsterdam stelt de Gemeentelijken Woningdienst in, met Arie Keppler als directeur, die wordt belast met het aanpakken van de woningnood en van de krottenwijken in de binnenstad.
  • De temperatuur op 8 februari 1916 lag tussen 0,7 °C en 6,9 °C en was gemiddeld 3,1 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 3,8 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 18 mei » Begin regeerperiode Vietnamese keizer Khải Định.
    • 14 juli » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Ferroviarios de Chile.
    • 20 juli » De Slag bij Fromelles vond plaats op 19 en 20 juli. In de Australische geschiedenis staat de slag geboekt als de bloedigste 24 uren van Australië. Meer dan 5500 Australiërs kwamen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd waren nabij Fromelles.
    • 19 september » Oprichting van de Noorse voetbalclub FK Bodø/Glimt.
    • 15 december » Einde van de Slag om Verdun.
    • 30 december » Kroning van Karel I van Oostenrijk en Zita van Bourbon-Parma tot koning en koningin van Hongarije in Boedapest.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van de Sande


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I121588.php : benaderd 31 december 2025), "Martina Antonia Maria Josephina van de Sande (1915-1916)".