Stamboom Eijsermans » Adrianus Reinier Maria van de Sande (1914-1914)

Persoonlijke gegevens Adrianus Reinier Maria van de Sande 

  • Hij is geboren op 3 januari 1914 in Goirle.
  • Hij is overleden op 1 maart 1914 in Goirle.
    Overlijdensakte Adrianus Reinier Maria van de Sande Goirle
    Gemeente Goirle
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1914
    Code GLE_O_1914
    Periode register 1914
    Aktenummer 17

    Overledene Adrianus Reinier Maria van de Sande
    Geboorteplaats Goirle
    Plaats overlijden Goirle
    Datum overlijden 01-03-1914
    Geslacht m
    Leeftijd 1

    Relatie

    Vader Cornelis Hendrikus van de Sande

    Moeder Maria Anna van Vessem
  • Een kind van Cornelis Hendrikus van de Sande en Maria Anna van Vessem
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 september 2011.

Gezin van Adrianus Reinier Maria van de Sande

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Reinier Maria van de Sande?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Reinier Maria van de Sande

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Reinier Maria van de Sande

Jacobus van Vessem
± 1847-1920

Adrianus Reinier Maria van de Sande
1914-1914


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 januari 1914 lag tussen 5,3 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De eerste regelmatige luchtlijn ter wereld wordt in Florida in gebruik genomen.
    • 6 maart » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Halmstads BK.
    • 14 maart » Abdias do Nascimento, Braziliaans politicus († 2011)
    • 15 juni » In Durrës (Albanië) sneuvelt de Nederlandse majoor Lodewijk Thomson tijdens een vredesmissie.
    • 3 september » Kardinaal Giacomo della Chiesa wordt gekozen tot Paus Benedictus XV.
    • 10 oktober » Onder druk van Duitse bombardementen, werd de officiële overgave van Antwerpen ondertekend door de Antwerpse burgemeester, Jan De Vos.
  • De temperatuur op 1 maart 1914 lag tussen -0,9 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 1,0 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 14 januari » Introductie van de lopende band door Henry Ford.
    • 23 augustus » Slag bij Bergen, een eerste contact tussen de Duitsers en de Britten als onderdeel van Slag der Grenzen.
    • 8 september » Benoeming van Petrus Hopmans tot bisschop van Breda in Nederland.
    • 9 oktober » In België valt Antwerpen in Duitse handen.
    • 18 oktober » De Slag om de IJzer gaat van start. Franse, maar vooral Belgische, soldaten verdedigen de Noordelijke frontlinie in de Westhoek.
    • 10 november » De Duitsers bezetten Diksmuide tijdens de Slag om de IJzer in de Eerste Wereldoorlog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van de Sande


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I121114.php : benaderd 17 februari 2026), "Adrianus Reinier Maria van de Sande (1914-1914)".