Stamboom Eijsermans » Christianus Antonius Cornelis Naaijkens (± 1884-1957)

Persoonlijke gegevens Christianus Antonius Cornelis Naaijkens 

  • Hij is geboren rond 1884 in Tilburg.
  • Hij is overleden op 24 december 1957 in Breda.
    Overlijdensregister Breda 1957
    Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS overlijdensakte(Akte)datum: 24-12-1957Plaats: Breda
    Overledene
    Christianus Antonius Cornelius Naaijkens
    overleden op 24-12-1957 te Breda.
    Gehuwd geweest met Margaretha Carolina Hubertina van Baars
    Vader
    Lambertus Naaijkens
    Moeder
    Petronella Cornelia Vermeulen
    Bronvermelding
    Overlijdensregister Breda 1957, archiefnummer 1298, inventarisnummer 3430, aktenummer 993
    Gemeente: Breda
    Periode: 1957
  • Een kind van Lambertus Naaijkens en Petronella Cornelia Vermeulen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 mei 2023.

Gezin van Christianus Antonius Cornelis Naaijkens

Hij is getrouwd met Margaretha Carolina Hubertina van Baars.

Zij zijn getrouwd op 25 september 1907 te Tilburg.

Huwelijksakte Christianus Antonius Cornelius Naaijkens 25-09-1907 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1907
Code TB_H_1907
Periode register 1907
Aktenummer 267
Plaats Tilburg
Datum 25-09-1907

Bruidegom Christianus Antonius Cornelius Naaijkens
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 23 jaar

Bruid Margaretha Carolina Hubertina van Baars
Geboorteplaats Roermond
Leeftijd 30 jaar

Vader bruidegom Lambertus Naaijkens

Moeder bruidegom Petronella Cornelia Vermeulen

Vader bruid Johannes Henricus van Baars

Moeder bruid Anna Maria Hubertina op Veld

Kind(eren):



Notities over Christianus Antonius Cornelis Naaijkens

k heb aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christianus Antonius Cornelis Naaijkens https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I102444.php.
Goedemiddag, ik heb aanvulling van Christianus Naaijkens hij is overleden 24 december 1957, ook had hij een zoon, Lambertus Adrianus Antonius Maria Naaijkens geboren te Tilburg 19 augustus 1908 en overleden Tilburg 6 Oktober 1908

Mvg Liesbeth Govers pleeg kleindochter van Christianus Naaijkens.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christianus Antonius Cornelis Naaijkens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Christianus Antonius Cornelis Naaijkens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Christianus Antonius Cornelis Naaijkens

Antonius Naaijkens
± 1822-1892
Helena Wouters
± 1825-1903
Cornelia Aben
1818-1885

Christianus Antonius Cornelis Naaijkens
± 1884-1957

1907

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 september 1907 lag tussen 4,8 °C en 22,5 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 8,1 uur zonneschijn (67%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 3 juli » Decreet Lamentabili Sanu Exitu van de Congregatie van de Inquisitie van de Romeinse Curie waarin 65 modernistische dwalingen worden veroordeeld.
    • 1 augustus » Robert Baden-Powell richt de padvinderij op.
    • 12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
    • 6 november » Koets raakt bij dichte mist in het Hoendiep nabij Hoogkerk, 5 doden t.w. oud-commissaris Johan Æmilius Abraham van Panhuys, zoon Hobbe (burgemeester van Leek), hun echtgenotes en huisknecht.
    • 13 november » De Franse fietsenmaker Paul Cornu maakt de eerste helikoptervlucht ter wereld.
    • 21 december » Bloedbad in de school Santa María in Iquique in Chili. 2200 mensen worden door het leger doodgeschoten.
  • De temperatuur op 24 december 1957 lag tussen 4,3 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Elvis Presley wordt goedgekeurd voor militaire dienst.
    • 26 januari » De PSP (Pacifistisch Socialistische Partij) wordt opgericht. Deze ging in 1989 op in GroenLinks.
    • 14 maart » Arthur Hoyer, Nederlands voetballer
    • 20 maart » Éamon de Valera wordt voor de derde keer Taoiseach (premier van Ierland).
    • 28 september » België - Inhuldiging van de 'kleine ring' rond Brussel.
    • 14 oktober » In Valencia (Spanje) stroomt de rivier Turia over waardoor het oude centrum van de stad zwaar wordt getroffen. Als gevolg van deze ramp komen meer dan 400 personen om het leven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Naaijkens


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I102444.php : benaderd 10 februari 2026), "Christianus Antonius Cornelis Naaijkens (± 1884-1957)".