Stamboom Eijsermans » Maria Naaijkens (1867-1946)

Persoonlijke gegevens Maria Naaijkens 

  • Zij is geboren op 20 september 1867 in Tilburg.
    Geboorteakte Maria Naaijkens Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1867
    Code TLB_G_1867
    Periode register 1867
    Aktenummer 480

    Kind Maria Naaijkens
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 20-09-1867
    Geslacht v

    Vader Antonius Naaijkens

    Moeder Helena Wouters
  • Zij is overleden op 10 juli 1946 in Etten en Leur, zij was toen 78 jaar oud.
    OverledeneMaria Naaijkens
    Datum overlijden10-07-1946
    PlaatsEtten-Leur
    GeslachtVrouw
    Relatieweduwe van Simon Cornelis Vermeulen
    VaderAntonius Naaijkens
    MoederHelena Wouters
    BronOverlijdensregister 1946
    Toegangsnr.1297
    Inv.nr.2951
    Aktenummer72
  • Een kind van Antonius Naaijkens en Helena Wouters
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 januari 2017.

Gezin van Maria Naaijkens

Zij is getrouwd met Simon Cornelis Vermeulen.

Zij zijn getrouwd op 6 juni 1916 te Tilburg, zij was toen 48 jaar oud.

Huwelijksakte Simon Cornelis Vermeulen 06-06-1916 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1916
Code TB_H_1916
Periode register 1916
Aktenummer 171
Plaats Tilburg
Datum 06-06-1916

Bruidegom Simon Cornelis Vermeulen
Geboorteplaats Luyksgestel
Leeftijd 53 jaar

Bruid Maria Naaijkens
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 48 jaar

Vader bruidegom Jacobus Vermeulen

Moeder bruidegom Petronella van Heeswijk

Vader bruid Antonius Naaijkens

Moeder bruid Helena Wouters

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Naaijkens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Naaijkens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Naaijkens

Elisabeth Dirckx
± 1783-1858
Ida Fiers
1786-????
Antonius Naaijkens
± 1822-1892
Helena Wouters
± 1825-1903

Maria Naaijkens
1867-1946

1916

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 september 1867 lag rond de 16,3 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 68%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Het eerste schip vaart door het Suezkanaal.
    • 20 februari » Opening van de tunnel van Trois-Ponts, de oudste tunnel van spoorlijn 42 tussen Rivage (provincie Luik en de Luxemburgse grens bij Gouvy.
    • 30 maart » Om tien uur 's ochtends wordt de aankoop van Alaska (Alaska purchase) gesloten. Later dat jaar op 18 oktober wordt het gebied door het Keizerrijk Rusland overgedragen aan de Verenigde Staten. Het zou echter tot 1903 duren voordat de grens met Canada definitief wordt vastgelegd.
    • 1 april » Singapore wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
    • 14 juli » Alfred Nobel geeft de eerste demonstratie van zijn uitvinding: dynamiet.
    • 20 juli » In Uruguay wordt de stad Rivera gesticht, vernoemd naar José Fructuoso Rivera.
  • De temperatuur op 6 juni 1916 lag tussen 5,8 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 9,4 mm neerslag. Er was 2,0 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Door een zware storm breekt de Zuiderzeedijk op drie plaatsen door.
    • 7 februari » Wales wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Cardiff en het Bisdom Menevia.
    • 18 april » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub CF Atlante.
    • 24 april » Easter Rising in Ierland.
    • 31 mei » Begin van de Zeeslag bij Jutland, ook wel gekend als de Slag voor het Skagerrak.
    • 15 september » Voor het eerst worden tanks ingezet op een slagveld. Tijdens de Slag aan de Somme zetten de Britten 49 Mark I-tanks in.
  • De temperatuur op 10 juli 1946 lag tussen 9,0 °C en 22,3 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 12,1 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 26 februari » Oprichting JOVD.
    • 2 maart » De communistische leider Hồ Chí Minh roept zichzelf uit tot president van Noord-Vietnam.
    • 24 maart » Eerste uitzending van Alistair Cookes Letter from America.
    • 28 juni » De Grondwetgevende Vergadering van Italië kiest Enrico De Nicola tot voorlopig staatshoofd.
    • 17 juli » Het IJslands voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit de geschiedenis en gaat in Reykjavik met 3-0 onderuit tegen Denemarken.
    • 7 oktober » Opening van het Qemal Stafastadion in Tirana, Albanië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Naaijkens


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I102493.php : benaderd 26 december 2025), "Maria Naaijkens (1867-1946)".