Stamboom Dunning » Willem Bathoorn (1918-1918)

Persoonlijke gegevens Willem Bathoorn 

Bron 1

Gezin van Willem Bathoorn

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Bathoorn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem Bathoorn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Bathoorn

Harm Bathoorn
1892-1978
Annechien Kok
1890-1962

Willem Bathoorn
1918-1918


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 augustus 1918 lag tussen 12,2 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 7,6 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 9 april » Letland verklaart zich onafhankelijk.
      • 7 mei » Vrede van Boekarest tussen Roemenië en de Centrale mogendheden.
      • 15 mei » De Finse Burgeroorlog eindigt.
      • 14 juni » De Nederlandse regering besluit de Zuiderzeewerken te gaan uitvoeren.
      • 31 juli » Oprichting van AZC Zutphen, een Nederlandse amateurvoetbalclub uit Zutphen.
      • 9 augustus » Duke Kahanamoku scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.01,4. Het oude record (1.01,6) stond sinds 20 juli 1912 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
    • De temperatuur op 13 september 1918 lag tussen 9,5 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 10,9 mm neerslag. Er was 5,6 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 24 mei » Amerikaanse troepen arriveren in Noord-Frankrijk.
      • 31 juli » Oprichting van AZC Zutphen, een Nederlandse amateurvoetbalclub uit Zutphen.
      • 7 november » De laatste aan shellshock lijdende soldaat wordt geëxecuteerd wegens desertie.
      • 12 november » Geïnspireerd door de omwentelingen in Duitsland en Rusland roept de Nederlandse socialistische leider Pieter Jelles Troelstra op tot revolutie. Hij veroorzaakt paniek, maar krijgt geen bijval.
      • 1 december » IJsland wordt onafhankelijk van Denemarken
      • 1 december » Oprichting van het Koninkrijk Joegoslavië
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1917 » Jack Kirby, Amerikaans stripauteur († 1994)
    • 1918 » Guus Brox, Nederlands voetbalmanager († 2001)
    • 1918 » Václav Bedřich, Tsjechisch regisseur van animatiefilms († 2009)
    • 1918 » Eva Früh Langraf, Oostenrijks actrice († 2009)
    • 1920 » Frits Bernard, Nederlands psycholoog, seksuoloog en schrijver († 2006)
    • 1921 » Joop Doderer, Nederlands acteur († 2005)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bathoorn

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bathoorn.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bathoorn.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bathoorn (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Dunning is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Dunning, "Stamboom Dunning", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dunning/R9041.php : benaderd 30 december 2025), "Willem Bathoorn (1918-1918)".