Stamboom Dunning » Jan Bathoorn (1889-1971)

Persoonlijke gegevens Jan Bathoorn 

Bron 1

Gezin van Jan Bathoorn

Hij is getrouwd met Gezina Hoff.

Zij zijn getrouwd op 5 februari 1916 te Eelde, Nederland, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Geertje Bathoorn  1920-1945
  2. Jan Bathoorn  1927-1951
  3. Willem Bathoorn  1916-1998 
  4. Harm Bathoorn  1924-2007 
  5. ??  


Notities over Jan Bathoorn




TEKST ADVERTENTIE:
Na een geduldig gedragen lijden is van ons heengegaan mijn geliefde man, onze
lieve vader, groot- en overgrootvader JAN BATHOORN in de ouderdom van 82
jaar. Groningen, 9 december 1971, Atjehstraat 35 G.Bathoorn-Hoff, W.Bathoorn,
G.Bathoorn-Hofstee, F.H.Visser-Bathoorn, R.Visser, H.Bathoorn, D.E.Bathoorn-
Bartels, H.Bathoorn, G.T.Bathoorn-Nies, klein en achterkleinkinderen De
overledene is opgebaard in het "Uitvaartcentrum" Nw.Boteringestraat 31.

Jan was loopjongen groentenzaak, loopjongen verfzaak.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Bathoorn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Bathoorn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Bathoorn

Jan Bathoorn
1889-1971

1916

Gezina Hoff
1894-1979

Jan Bathoorn
1927-1951
Harm Bathoorn
1924-2007
??
????-

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 augustus 1889 lag rond de 14,5 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 8 januari » Herman Hollerith krijgt octrooi op de tabelleermachine.
      • 6 mei » De Eiffeltoren wordt officieel geopend.
      • 8 juli » Eerste editie van The Wall Street Journal.
      • 10 september » Albert I wordt vorst van Monaco.
      • 2 november » North Dakota en South Dakota worden staten van de Verenigde Staten.
      • 11 november » Washington wordt een staat van de Verenigde Staten.
    • De temperatuur op 5 februari 1916 lag tussen 2,3 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 1,4 mm neerslag. Er was 1,5 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 15 maart » De Universiteit van Gent wordt vernederlandst; dit wordt echter na het einde van de Eerste Wereldoorlog weer teruggedraaid.
      • 18 mei » Begin regeerperiode Vietnamese keizer Khải Định.
      • 31 mei » Begin van de Zeeslag bij Jutland, ook wel gekend als de Slag voor het Skagerrak.
      • 28 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Roemenië.
      • 21 november » Het beroemde hospitaalschip Britannic zinkt naar de bodem van de Egeïsche Zee nadat het een mijn geraakt heeft of door een torpedo is geraakt.
      • 29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren
    • De temperatuur op 9 december 1971 lag tussen 2,1 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 2,2 mm neerslag gedurende 7,5 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Na een coup in Oeganda neemt Idi Amin de plaats in van president Milton Obote.
      • 15 februari » Decimal Day: Groot-Brittannië schakelt over op het decimale muntstelsel.
      • 8 mei » Mislukte lancering van Mariner 8. Deze was bedoeld om in een baan om Mars onderzoek te doen.
      • 10 september » Zwemmer Mark Spitz uit de Verenigde Staten brengt in Minsk zijn eigen wereldrecord op de 200 meter vrije slag op 1.53,5.
      • 10 oktober » President Jafaar Numeiri van Soedan maakt de vrijlating bekend van 985 gevangenen, onder wie 300 politieke gevangenen.
      • 14 november » Paus Sjenoeda III van Alexandrië geïntroniseerd tot 117e paus van de Kopten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bathoorn

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bathoorn.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bathoorn.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bathoorn (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Dunning is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Dunning, "Stamboom Dunning", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dunning/R3532.php : benaderd 28 december 2025), "Jan Bathoorn (1889-1971)".