Stamboom Dumont » Josina Stoof (1908-)

Persoonlijke gegevens Josina Stoof 


Gezin van Josina Stoof

Zij is getrouwd met Maurits Cornelis Hanemaaijer.

Zij zijn getrouwd op 31 oktober 1934 te De Lier, zij was toen 26 jaar oud.

Huwelijksakte 14, dd 31 /10/1934,

Notities over Josina Stoof

Geboortedatum afgeleid.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josina Stoof?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josina Stoof

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Josina Stoof


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 oktober 1934 lag tussen 2,0 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 2,5 mm neerslag gedurende 2,7 uur. Er was 3,1 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Leopold III wordt na de dood van zijn vader Albert I koning der Belgen.
    • 11 maart » De 'kopbal à la Bakhuys' ziet het licht. Met een snoekduik passeert Beb Bakhuys de Belgische doelman André Vandeweijer in de door Nederland met 9-3 gewonnen wedstrijd in het Olympisch Stadion in Amsterdam.
    • 14 maart » Dionigi Tettamanzi, Italiaans kardinaal-aartsbisschop van Milaan († 2017)
    • 1 april » Bonnie en Clyde vermoorden twee jonge highway patrol-agenten nabij Grapevine (Texas).
    • 20 april » De bijna zesjarige Shirley Temple debuteert in de film Stand Up and Cheer.
    • 9 juni » Donald Duck maakt zijn debuut in de tekenfilm The Wise Little Hen.

Over de familienaam Stoof

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stoof.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stoof.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stoof (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Dumont is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A. Dumont, "Stamboom Dumont", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dumont/I5343.php : benaderd 26 januari 2026), "Josina Stoof (1908-)".