Stamboom Dumas - Java - Nederlands-Indië » Sylvia Elvira Noll (1918-2012)

Persoonlijke gegevens Sylvia Elvira Noll 

Bron 1

Gezin van Sylvia Elvira Noll

Zij is getrouwd met Marinus Johannes Kappers.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1940 te Kediri, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Het echtpaar is in 1946 gescheiden.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sylvia Elvira Noll?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Sylvia Elvira Noll


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Benton Web Site, Cindy Benton, via https://www.myheritage.nl/person-1500004...
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Benton Web Site

    Familiestamboom: 1423863202-1

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 april 1918 lag tussen 4,9 °C en 6,6 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 21 april » De Duitse jachtdriedekker van Manfred von Richthofen (de Rode baron) wordt neergeschoten, waarbij hij om het leven komt.
    • 11 november » De Britse regering erkent de onafhankelijkheid van Letland.
    • 12 november » Nederland verleent asiel aan de gevluchte Duitse keizer Wilhelm II.
    • 13 november » Geallieerde troepen bezetten Constantinopel de hoofdstad van het Ottomaanse Rijk.
    • 16 november » De Democratische Republiek Hongarije wordt uitgeroepen
    • 1 december » Oprichting van het Koninkrijk Joegoslavië
  • De temperatuur op 28 mei 2012 lag tussen 11,2 °C en 24,3 °C en was gemiddeld 18,3 °C. Er was 14,5 uur zonneschijn (89%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
    • 23 juni » De Boliviaanse regering besluit het leger in te zetten om de veiligheid op de openbare weg te garanderen, omdat een staking van de politie uit de hand dreigt te lopen.
    • 13 juli » Bij een treinongeluk in het noorden van Zuid-Afrika komen zeker dertig mensen om het leven.
    • 7 augustus » Bij een aanslag op een kerk in de plaats Okene in centraal Nigeria vallen 19 doden.
    • 16 oktober » De politie in Zuid-Afrika maakt met harde hand een einde aan een wilde staking bij een ijzerertsmijn. Tijdens een actie in de vroege ochtend worden zeker veertig mijnwerkers opgepakt.
    • 21 november » Mount Tongariro, een van de grootste actieve vulkanen in Nieuw-Zeeland, barst rond 14.30 uur (lokale tijd) uit. De uitbarsting op het noordelijke eiland van Nieuw-Zeeland is volgens de autoriteiten volkomen onverwacht.
    • 23 november » In Sierra Leone maakt de kiescommissie de uitslag van de presidentsverkiezingen van 17 november bekend. Ernest Koroma wordt herverkozen als president.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Noll

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Noll.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Noll.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Noll (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob Dumas, "Stamboom Dumas - Java - Nederlands-Indië", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dumas/I517814.php : benaderd 4 februari 2026), "Sylvia Elvira Noll (1918-2012)".