Stamboom Dumas - Java - Nederlands-Indië » Cecilia Schuijlenburcht van (Schuijlenburg van) (1731-1815)

Persoonlijke gegevens Cecilia Schuijlenburcht van (Schuijlenburg van) 

Bron 1

Gezin van Cecilia Schuijlenburcht van (Schuijlenburg van)

Zij is getrouwd met Seger Tierens.

Zij zijn getrouwd op 2 mei 1747 te Rotterdam, Zuid-Holland, zij was toen 16 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Hendrik Tierens  1750-1751
  2. Hendrik Tierens  1751-1770
  3. Simon Tierens  1755-????
  4. Dionijs Tierens  1756-????
  5. Seger Jacob Tierens  1759-????
  6. Pieternella Tierens  1761-????
  7. Anna Maria Tierens  1762-????
  8. Hendrik Tierens  1770-????

Gebeurtenis (Ondertrouw) op 16 april 1747 in Rotterdam, Zuid-Holland .

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cecilia Schuijlenburcht van (Schuijlenburg van)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cecilia Schuijlenburcht van (Schuijlenburg van)

Cecilia Schuijlenburcht van (Schuijlenburg van)
1731-1815

1747
Simon Tierens
1755-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Familieleden van A tot Z, een zoektocht Web Site, H.M. Wesseling, via https://www.myheritage.nl/person-3806085...
    Persoon toegevoegd door het bevestigen van een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Familieleden van A tot Z, een zoektocht Web Site

    Familiestamboom: 60325031-38

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 mei 1815 lag rond de 13,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-oosten. Typering van het weer: half bewolkt omtrent helder. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1815: Bron: Wikipedia
    • 1 maart » Napoleon keert terug naar Frankrijk na zijn ballingschap op Elba.
    • 20 maart » Napoleon keert terug in Parijs na zijn ontsnapping van Elba.
    • 16 juni » Napoleon trekt met zijn troepen de Franse noordgrens over, België in. Hij verslaat de Pruisische aanvoerder Blücher in de slag bij Ligny. Zie ook: Slag bij Waterloo. Wellington houdt in de Slag bij Quatre-Bras Franse troepen onder maarschalk Michel Ney tegen.
    • 18 juni » Slag bij Waterloo
    • 22 juni » Napoleon wordt voor de tweede keer tot aftreden gedwongen.
    • 24 augustus » De eerste Nederlandse grondwet komt tot stand.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schuijlenburcht van (Schuijlenburg van)


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob Dumas, "Stamboom Dumas - Java - Nederlands-Indië", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dumas/I514181.php : benaderd 29 januari 2026), "Cecilia Schuijlenburcht van (Schuijlenburg van) (1731-1815)".