Stamboom Dumas - Java - Nederlands-Indië » Rudolph Johannes (Rudi) Löwe (1930-1945)

Persoonlijke gegevens Rudolph Johannes (Rudi) Löwe 


Gezin van Rudolph Johannes (Rudi) Löwe

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rudolph Johannes (Rudi) Löwe?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Rudolph Johannes (Rudi) Löwe

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Rudolph Johannes (Rudi) Löwe

Rudolph Johannes (Rudi) Löwe
1930-1945


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 april 1930 lag tussen 1,4 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
      • 5 april » In een gebaar van burgerlijke ongehoorzaamheid breekt Mahatma Gandhi de Britse wet door naar de zee te lopen en zout te maken.
      • 22 april » Het Verenigd Koninkrijk, Japan en de Verenigde Staten tekenen in Londen een verdrag waarin de onderzeebootoorlog en de bouw van marineschepen worden gereguleerd.
      • 24 augustus » De IJzertoren, langs de Belgische rivier de IJzer, wordt ingewijd.
      • 28 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub CD Trofense.
      • 4 december » Het Vaticaan keurt periodieke onthouding goed als methode voor anticonceptie.
      • 16 december » Oprichting hockeyclub MEP uit Boxtel.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Löwe

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Löwe.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Löwe.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Löwe (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Dumas, "Stamboom Dumas - Java - Nederlands-Indië", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dumas/I505585.php : benaderd 7 februari 2026), "Rudolph Johannes (Rudi) Löwe (1930-1945)".