Stamboom Dumas - Java - Nederlands-Indië » Charlotte Johanna Schotman (± 1924-1925)

Persoonlijke gegevens Charlotte Johanna Schotman 


Gezin van Charlotte Johanna Schotman

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Charlotte Johanna Schotman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Charlotte Johanna Schotman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Charlotte Johanna Schotman


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 juli 1925 lag tussen 6,7 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 13 maart » In Tennessee verbiedt een wet het leren van evolutie op school.
      • 7 juli » Oprichting van de Belgische voetbalclub Koninklijke White Star Club Lauwe.
      • 18 juli » In Duitsland verschijnt Adolf Hitlers boek Mein Kampf.
      • 15 oktober » Oprichting van de Deense voetbalclub Hvidovre IF.
      • 12 december » Reza Pahlavi grijpt de macht in Iran als Sjah.
      • 25 december » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de tweede keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-2 gelijk te spelen tegen naaste belager Brazilië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1930 » Vincenzo Vannutelli (93), Italiaans curiekardinaal
    • 1932 » King Camp Gillette (77), Amerikaans uitvinder van het scheermesje
    • 1935 » Pietro La Fontaine (74), Italiaans kardinaal-patriarch van Venetië
    • 1942 » Frans Heinekamp (44), verzetsstrijder
    • 1942 » Johan Dons (27), verzetsstrijder
    • 1942 » Johan Herman Jacobus Boerrigter (36), verzetsstrijder

    Over de familienaam Schotman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schotman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schotman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schotman (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Dumas, "Stamboom Dumas - Java - Nederlands-Indië", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dumas/I502382.php : benaderd 7 februari 2026), "Charlotte Johanna Schotman (± 1924-1925)".