Stamboom Dumas - Java - Nederlands-Indië » Albertus Gustaaf Felicien Beckman Lapré (1880-1955)

Persoonlijke gegevens Albertus Gustaaf Felicien Beckman Lapré 

Bronnen 1, 2
  • Hij is geboren op 29 juli 1880 in Rembang,Java,Indonesie.
  • Beroepen:
    • Controleur Bij De Opium Regie.
    • Zonder Beroep.
    • in het jaar 1898 Adj. commies bij Post- en Telegraafdienst.
    • van 1903 tot 1905 3de commies bij Post- en Telegraafdienst.
    • van 3 december 1907 tot 1917 depothouder der Opiumregie.
    • in het jaar 1918 waarnemend controleur der Opiumregie.
    • van 1919 tot 1927 controleur der Opiumregie.
    • vanaf 1927 gepensioneerd.
    • in het jaar 1901 commies 3de klasse Post- en Telegraafdienst, kantoorchef.
    • in het jaar 1903 Adj. commies bij Post- en Telegraafdienst.
    • van 1904 tot 1915 commies 3de klasse Post- en Telegraafdienst.
    • van 1916 tot 1922 gepensioneerd.
    • van 1923 tot 1927 commies Ws..
    • van 1930 tot 1934 boekhouder.
  • Woonachtig in het jaar 1913: 's-Gravenhage, South Holland, Netherlands.
  • Hij is overleden op 11 augustus 1955 in Aan Boord van "Johan van Oldenbarneveld", hij was toen 75 jaar oud.
  • Een kind van Hendrik Gustaaf Mess Lapré en Lucie Marie Beckman

Gezin van Albertus Gustaaf Felicien Beckman Lapré

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albertus Gustaaf Felicien Beckman Lapré?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albertus Gustaaf Felicien Beckman Lapré

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albertus Gustaaf Felicien Beckman Lapré

Albertus Gustaaf Felicien Beckman Lapré
1880-1955


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Gijsen Family Site, Robbie Felix Gijsen, via https://www.myheritage.nl/profile-OYYV7I...
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: Gijsen Family Site

      Familiestamboom: 1655486882-1
    2. Kam Web Site, Diaz Kam, Albertus Gustaaf Felicien Beckman Lapré, 12 juni 2019
      Toegevoegd via een Smart Match

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: Kam Web Site

      Familiestamboom: 550757041-1

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 juli 1880 lag rond de 21,2 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 69%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1880: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De aanleg van het Panamakanaal vangt aan.
      • 27 april » Clarke en Foster krijgen een patent op het eerste elektrische hoortoestel.
      • 3 juni » Alexander Graham Bell gebruikt zijn fotofoon voor de eerste keer om een draadloos telefoongesprek te verzenden.
      • 24 juni » Eerste uitvoering van O Canada, het lied dat later het volkslied van Canada zou worden.
      • 20 oktober » De Vrije Universiteit Amsterdam wordt opgericht.
      • 11 november » Ned Kelly, een Australische outlaw, wordt opgehangen in Melbourne.
    • De temperatuur op 11 augustus 1955 lag tussen 14,1 °C en 25,2 °C en was gemiddeld 19,8 °C. Er was 10,6 uur zonneschijn (71%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
      • 17 maart » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético El Tanque.
      • 5 april » Winston Churchill treedt om gezondheidsredenen af als Eerste minister van het Verenigd Koninkrijk.
      • 20 april » Eerste aflevering van Swiebertje (met Joop Doderer in de hoofdrol) op de Nederlandse televisie.
      • 20 mei » De Benelux-landen presenteren het Benelux-Memorandum aan de andere lidstaten van de EGKS.
      • 17 juli » Het allereerste Disneypark ter wereld, het Disneyland Park te Anaheim, wordt geopend.
      • 4 oktober » De Citroën DS19 wordt gepresenteerd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Beckman Lapré


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Dumas, "Stamboom Dumas - Java - Nederlands-Indië", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dumas/I501702.php : benaderd 25 januari 2026), "Albertus Gustaaf Felicien Beckman Lapré (1880-1955)".