Stamboom Dumas - Java - Nederlands-Indië » Hélène Irene (Lenny) Malliien (1917-1973)

Persoonlijke gegevens Hélène Irene (Lenny) Malliien 

Bronnen 1, 2, 3, 4, 5

Gezin van Hélène Irene (Lenny) Malliien

Zij is getrouwd met Willy Leo (Wil) Bouthoorn.

Zij zijn getrouwd op 27 maart 1940 te 's-Gravenhage, Gemeente Den Haag, Zuid Holland, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Het echtpaar is op 2 oktober 1950 gescheiden.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hélène Irene (Lenny) Malliien?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hélène Irene (Lenny) Malliien

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. familietakken van Lex Hoogendoorn en (schoon)ouders, Lex Hoogendoorn, via https://www.myheritage.nl/person-9508023...
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: familietakken van Lex Hoogendoorn en (schoon)ouders

    Familiestamboom: 146580181-9
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 september 1917 lag tussen 7,1 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 10,2 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 8 maart » De VS grijpen in op Cuba als steun aan president Mario Garcia Menocal tegen opstandelingen van de liberale partij
    • 15 april » Eerste uitgave van het tijdschrift Forbes ligt in de kiosk.
    • 16 april » Vladimir Lenin keert terug naar Sint-Petersburg na jaren ballingschap.
    • 13 mei » Bisschopswijding van Eugenio Pacelli, nuntius in Beieren, te Rome door Paus Benedictus XV.
    • 10 november » De Derde Slag om Ieper gestreden tijdens de Eerste Wereldoorlog.
    • 15 december » Matrozen van de Z 8 organiseren uit ontevredenheid over de slechte kwaliteit van het brood een eigen voedselactie. Hierbij wordt bij de aanleverende bakkerij het bedorven brood onder druk omgeruild.
  • De temperatuur op 27 maart 1940 lag tussen 1,8 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 4,4 uur. Er was 1,2 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 16 mei » De Duitse bezetters voeren de Midden-Europese Tijd en de zomertijd in Nederland in, in plaats van de tot dan toe gebruikelijke Amsterdamse Tijd. De klok wordt één uur en veertig minuten vooruit gezet.
    • 25 juni » Oprichting van het Apostolisch vicariaat Semarang in Nederlands-Indië.
    • 3 juli » De Britse Royal Navy vernietigt een deel van de Franse vloot tijdens de aanval op Mers-el-Kébir.
    • 13 augustus » Begin Operatie Adelaar tijdens de Slag om Engeland.
    • 15 september » De Duitse Luftwaffe lanceert een grootscheepse aanval op Londen: 60 vliegtuigen gaan verloren. Feitelijke einde van de Slag om Engeland.
    • 8 november » De Nederlandse onderzeeboot O 22 keert niet terug van een patrouille en wordt als vermist beschouwd.
  • De temperatuur op 1 april 1973 lag tussen 3,5 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 2,5 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
    • 24 februari » De Nederlandse Vereniging voor Vrijwillige Euthanasie wordt opgericht.
    • 5 april » Lancering van Pioneer 11, het eerste ruimtetuig dat langs Saturnus vliegt.
    • 21 juni » In Hoofddorp wordt een bronzen beeld van Dik Trom onthuld.
    • 30 juni » Afschaffing dienstplicht in de Verenigde Staten.
    • 29 augustus » Het Nederlands voetbalelftal loopt IJsland in Deventer met 8-1 onder de voet in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1974 in West-Duitsland door doelpunten van Willy Brokamp (2), Johan Cruijff (2), Johan Neeskens, René van de Kerkhof, Dick Schneider (strafschop) en Wim van Hanegem.
    • 12 september » Het Nederlands voetbalelftal verslaat Noorwegen in Oslo met 2-1 in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Doelpuntenmakers zijn Johan Cruijff en Barry Hulshoff.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1915 » Knut Nystedt, Noors componist († 2014)
  • 1915 » Memphis Slim, Amerikaans pianist († 1988)
  • 1916 » Trigger Alpert, Amerikaans jazz-contrabassist († 2013)
  • 1917 » Paul Zoungrana, kardinaal-aartsbisschop van Ouagadougou (Burkina Faso) († 2000)
  • 1918 » Helen Wagner, Amerikaans actrice († 2010)
  • 1921 » Cab Kaye, Engels-Ghanees-Nederlands jazzmusicus, bandleader, entertainer, drummer, gitarist, pianist, songwriter en zanger († 2000)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Malliien

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Malliien.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Malliien.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Malliien (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob Dumas, "Stamboom Dumas - Java - Nederlands-Indië", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dumas/I501048.php : benaderd 3 februari 2026), "Hélène Irene (Lenny) Malliien (1917-1973)".