Stamboom Diverse » Webiena Frederieka Rotman (1909-2002)

Persoonlijke gegevens Webiena Frederieka Rotman 


Gezin van Webiena Frederieka Rotman

Zij is getrouwd met Hermanus Klomp.

Zij zijn getrouwd op 11 juni 1931 te Weesperkarspel, Noord-Holland, Netherlands, zij was toen 22 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Webiena Frederieka Rotman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. https://www.openarch.nl/nha:7ff24796-48ae-4929-8346-37f3a99a9206

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 maart 1909 lag tussen -2,8 °C en 3,8 °C en was gemiddeld -0,1 °C. Er was 1,4 mm neerslag. Er was 4,3 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 2 februari » In de Franse krant Le Figaro publiceert de Italiaanse schrijver Filippo Tommasso Marinetti zijn futuristisch manifest: een loflied op de dynamiek van het machinetijdperk.
    • 21 februari » De Rotterdamse politie stelt een rijwielbrigade in.
    • 31 maart » De kiel van de Titanic wordt gelegd.
    • 18 april » Jeanne d'Arc wordt in Rome zalig verklaard.
    • 27 juni » In Etten-Leur vindt de eerste gemotoriseerde vlucht boven Nederland plaats. De piloot is de Franse luchtvaartpionier Charles de Lambert.
    • 15 augustus » Oprichting van voetbalclub VUC in Den Haag.
  • De temperatuur op 13 mei 2002 lag tussen 5,9 °C en 21,9 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 10,8 uur zonneschijn (69%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
    • 11 maart » John R. gijzelt het personeel in de Rembrandttoren in Amsterdam. De man protesteert tegen breedbeeld-tv en denkt dat de zwarte balken in breedbeelduitzendingen verborgen codes bevatten. Hij dacht dat hij personeel van Philips gijzelde, maar hij vergiste zich in de toren. Later die dag pleegde hij zelfmoord.
    • 11 april » Mislukte staatsgreep in Venezuela.
    • 23 mei » Paus Johannes Paulus II reist van Azerbeidzjan naar Bulgarije voor een vierdaags bezoek.
    • 1 augustus » De stoffelijke resten van Marion en Romy van Buuren, die vijf jaar vermist waren, worden gevonden in de duinen van Egmond en Bergen.
    • 27 september » Oost-Timor wordt lid van de Verenigde Naties.
    • 22 oktober » Herman Heinsbroek richt een eigen partij op, de Lijst Nieuwe Politiek (LNP).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1907 » Jack Holden, Brits atleet († 2004)
  • 1908 » Paul Stewart, Amerikaans acteur († 1986)
  • 1910 » Franz Olah, Oostenrijks politicus († 2009)
  • 1911 » Arthur Fontaine, Belgisch atleet († 2002)
  • 1911 » L. Ron Hubbard, Amerikaans schrijver en oprichter van Scientology († 1986)
  • 1911 » Józef Kowalski, Pools geestelijke († 1942)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Rotman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rotman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rotman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rotman (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I31145.php : benaderd 2 januari 2026), "Webiena Frederieka Rotman (1909-2002)".