De temperatuur op 27 augustus 1942 lag tussen 15,7 °C en 29,2 °C en was gemiddeld 22,6 °C. Er was 12,6 uur zonneschijn (90%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
25 januari » Thailand verklaart de Verenigde Staten en het Verenigd Koninkrijk de oorlog.
14 februari » In Rotterdam wordt de Maastunnel geopend. De overwelving is 1426 meter lang, de tunnel zelf meet 1070,15 meter. Er is bijna vijf jaar aan gewerkt.
20 maart » Oprichting van de Chileense voetbalclub Deportes Temuco.
3 mei » In concentratiekamp Sachsenhausen worden 72 Nederlanders geëxecuteerd. Het merendeel was lid van de Ordedienst.
1 juli » Het Centraal Vluchtelingenkamp Westerbork komt onder het bestuur van de Duitsers als Doorgangskamp Westerbork.
9 juli » 9 leden van de verzetsgroep De Oranjewacht, samen met de groep Geuzen van Bernard IJzerdraat uit Schiedam de eerste Nederlandse verzetsgroep worden gefusilleerd door de Duitsers in Fort bij Rijnauwen bij Bunnik. Onder de doden is de oprichter van de groep, Piet Hoefsloot.
Dag van overlijden 23 november 2008
De temperatuur op 23 november 2008 lag tussen -0,2 °C en 2,3 °C en was gemiddeld 0,8 °C. Er was 3,5 mm neerslag gedurende 7,7 uur. Er was 0,9 uur zonneschijn (11%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
4 januari » De wedstrijdorganisatie van de Dakar-rally maakte bekend dat de Dakar-rally editie 2008 niet doorgaat. Dit is de eerste keer in de geschiedenis van de wedstrijd dat deze niet doorgaat.
2 maart » Bruno Valkeniers wordt de nieuwe voorzitter van het Vlaams Belang.
2 april » De Verenigde Naties roept 2 april als Wereldautismedag in het leven.
27 april » Feyenoord wint de 90ste editie van de KNVB beker ten koste van Roda JC.
19 augustus » Amazone Anky van Grunsven wint voor de derde keer op rij de gouden medaille op de Olympische Spelen.
24 augustus » Een Boeing 737 van de luchtvaartmaatschappij Itek Air stort neer in Bisjkek, de hoofdstad van Kirgizië.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Rudi Dormolen, "Stamboom Dormolen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dormolen/I54200.php : benaderd 24 december 2025), "Christina Petronella Johanna Maria Driessen (1942-2008)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.