Stamboom Dormolen » Hermann Johannes (Hermann Johannes) Neijenhuis (1906-1985)

Persoonlijke gegevens Hermann Johannes (Hermann Johannes) Neijenhuis 


Gezin van Hermann Johannes (Hermann Johannes) Neijenhuis

Hij is getrouwd met Maria Catharina Dekkers.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hermann Johannes (Hermann Johannes) Neijenhuis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hermann Johannes Neijenhuis

Hermann Johannes Neijenhuis
1906-1985



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 maart 1906 lag tussen 7,5 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 9,4 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Het Nederlands Verbond van Vakverenigingen (NVV) wordt opgericht. Henri Polak wordt voorzitter.
    • 29 januari » De Nederlandse schaatser Coen de Koning vestigt het werelduurrecord op de schaats in Davos: in één uur tijd schaatst hij 32370 m.
    • 7 februari » Benoeming van Désiré-Joseph Mercier tot aartsbisschop van Mechelen en primaat van de Belgische kerkprovincie.
    • 18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
    • 13 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Cracovia Kraków.
    • 15 juni » Aanvaring tussen twee schepen nabij Den Helder, 11 doden.
  • De temperatuur op 12 januari 1985 lag tussen -7,9 °C en 2,4 °C en was gemiddeld -1,8 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 0,9 uur zonneschijn (11%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 25 juli » Acteur Rock Hudson maakt bekend dat hij aan aids lijdt.
    • 27 juli » Een militaire staatsgreep in Oeganda werpt het bewind van president Milton Obote omver.
    • 14 september » De eerste aflevering van de tekenfilmreeks "De avonturen van de Gummi Beren".
    • 17 oktober » Opening van het Sultan Qaboos Sports Complex in Masqat, Oman.
    • 3 november » Zaligverklaring van Titus Brandsma (1881-1942), Nederlands priester en hoogleraar, martelaar in Dachau, in Rome door Paus Johannes Paulus II.
    • 8 december » Marco van Basten maakt namens Ajax vijf doelpunten in 24 minuten in de wedstrijd tegen Sparta.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Neijenhuis


De publicatie Stamboom Dormolen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rudi Dormolen, "Stamboom Dormolen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dormolen/I4959.php : benaderd 27 januari 2026), "Hermann Johannes (Hermann Johannes) Neijenhuis (1906-1985)".