Stamboom Dormolen » Elisabeth ( Lies ) Smitjes (1916-2003)

Persoonlijke gegevens Elisabeth ( Lies ) Smitjes 

Bron 1

Gezin van Elisabeth ( Lies ) Smitjes

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth ( Lies ) Smitjes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth ( Lies ) Smitjes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth ( Lies ) Smitjes

Elisabeth ( Lies ) Smitjes
1916-2003


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Smitjes Web Site, Chris smitjes, Elisabeth ( Lies ) Smitjes, 20 maart 2020
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Smitjes Web Site
    Stamboom: Smitjes

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 mei 1916 lag tussen 10,6 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 2,5 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Horton Foote, Amerikaans toneel- en scenarioschrijver († 2009)
    • 24 april » Easter Rising in Ierland.
    • 14 juli » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Ferroviarios de Chile.
    • 12 oktober » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Club América.
    • 1 december » De Franse priester en kluizenaar Charles de Foucauld (58) wordt bij een overval van leden van de Touareg in zijn hut in Tamanrasset in Algerije doodgeschoten.
    • 29 december » Grigori Raspoetin wordt vermoord.
  • De temperatuur op 20 januari 2003 lag tussen 5,9 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 3,5 mm neerslag gedurende 6,3 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2003: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,2 miljoen inwoners.
    • 6 april » Amerikaanse troepen in Irak (Golfoorlog (2003)) nemen bij vergissing een groep bestaande uit Koerdische strijdkrachten en Amerikaanse special forces onder vuur.
    • 1 juli » In België gaat de vrije energiemarkt van start.
    • 22 juli » Opening van de Anzji-Arena, een voetbalstadion in de Russische stad Kaspisk dat plaats biedt aan 30.000 toeschouwers.
    • 12 oktober » Duitsland wint het vierde WK voetbal voor vrouwen door Zweden in de finale met 2-1 te verslaan.
    • 19 oktober » Zaligverklaring van Moeder Teresa van Calcutta (1910-1997), Albanees stichteres van de Missionarissen van Naastenliefde, in Rome door Paus Johannes Paulus II.
    • 14 december » Pieter van den Hoogenband scherpt bij de Europese kampioenschappen kortebaan (25 meter) in Dublin zijn eigen Europese record op de 200 meter vrije slag kortebaan (25 meter) aan tot 1.41,89.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1912 » János Kádár, Hongaars politicus († 1989)
  • 1912 » Tini Koopmans, Nederlands atlete († 1981)
  • 1913 » Alfred Bertrand, Belgisch politicus († 1986)
  • 1913 » Mathieu Smedts, Nederlands journalist († 1996)
  • 1913 » Peter Cushing, Brits acteur († 1994)
  • 1914 » Frankie Manning, Amerikaans swingdanser, dansleraar en choreograaf († 2009)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Smitjes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smitjes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smitjes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smitjes (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Dormolen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rudi Dormolen, "Stamboom Dormolen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dormolen/I36008.php : benaderd 30 januari 2026), "Elisabeth ( Lies ) Smitjes (1916-2003)".