Stamboom Dormolen » Walraven van Benthem (1490-1558)

Persoonlijke gegevens Walraven van Benthem 

Bronnen 1, 2
  • Hij is geboren in het jaar 1490 in of Leuth, Gelderland, The Netherlands.
  • Beroep: Schepen van Kekerdom en Leuth.
  • Hij is overleden vanaf 1558 in of Leuth, Gelderland, The Netherlands, hij was toen 68 jaar oud.
  • Een kind van Arnt van Benthem en N. van Doeveringen

Gezin van Walraven van Benthem

Hij is getrouwd met Anna Willems.

Zij zijn getrouwd rond 1525 te of Leuth, Gelderland, The Netherlands.


Kind(eren):

  1. Arndt van Bentum  1534-1590
  2. Rutgerus van Bentum  ± 1540-1609 
  3. Johannes van Bentum  1540-1596


Notities over Walraven van Benthem

Woonde op de Capittelshof te Leuth en was o.a. eigenaar van het land met Hoeve "Hoffstatt", naast de kerk van Leuth (groot 2 hont) in 1554.

Schepen van Kekerdom en Leut

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Walraven van Benthem?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Walraven van Benthem

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Walraven van Benthem


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. Web Site familie Otten en Verhoeven, Johanna Hillegonda Petronella Otten, Walraven van Bentum, 13 maart 2010
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Web Site familie Otten en Verhoeven
    Stamboom: Familie Otten-Hombergen en Familie Verhoeven-Verhallen

Over de familienaam Van Benthem


De publicatie Stamboom Dormolen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rudi Dormolen, "Stamboom Dormolen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dormolen/I10214.php : benaderd 19 februari 2026), "Walraven van Benthem (1490-1558)".