Stamboom De Mos(ch) tot 1470 - Geryts Mosch » Neeltje Hofland (1902-1923)

Persoonlijke gegevens Neeltje Hofland 


Gezin van Neeltje Hofland


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Neeltje Hofland

Neeltje Hofland, geb. 11-2-1902 te Scheveningen, akte 719, overleden op 7-5-1923, oud 21 jr., akte 1475. Neeltje was ongehuwd en 1 maand daarvoor, op 6-4-1923, bevallen van een zoon, genaamd Jan Hofland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Neeltje Hofland?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Neeltje Hofland

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Neeltje Hofland

Dirk Hofland
1865-1909
Maria de Mos
1874-1955

Neeltje Hofland
1902-1923



Onbekend


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 februari 1902 lag tussen -4,8 °C en 2,0 °C en was gemiddeld -0,8 °C. Er was 5,5 uur zonneschijn (57%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
      • 19 april » De pogrom van Chisinau.
      • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
      • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
      • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
      • 15 november » In Brussel pleegt de Italiaanse anarchist Gennaro Rubino een mislukte aanslag op koning Leopold II.
    • De temperatuur op 7 mei 1923 lag tussen 9,8 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 5,1 mm neerslag. Er was 1,6 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Verheffing van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië in de Sovjet-Unie tot Bisdom Vladivostok.
      • 14 maart » Diane Arbus, Amerikaans fotografe († 1971)
      • 14 juni » Warren G. Harding gebruikt als eerste Amerikaanse president de radio.
      • 6 november » Jacob Schick verkrijgt een octrooi op 's werelds eerste elektrische scheerapparaat.
      • 8 november » In München vindt de Bierkellerputsch plaats onder leiding van Adolf Hitler.
      • 23 november » Eerste officiële en regelmatige uitzendingen van Radio Belgique.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hofland

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hofland.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hofland.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hofland (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter de Mos, "Stamboom De Mos(ch) tot 1470 - Geryts Mosch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-mosch/I9934.php : benaderd 21 januari 2026), "Neeltje Hofland (1902-1923)".