De temperatuur op 16 maart 1916 lag tussen 5,1 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
9 maart » Duitsland verklaart de oorlog aan Portugal.
18 mei » Begin regeerperiode Vietnamese keizer Khải Định.
28 augustus » Italië verklaart de oorlog aan Duitsland.
7 oktober » De Provinciale Utrechtse Elektriciteits Maatschappij wordt opgericht.
30 november » In Boedapest worden keizer Karel I van Oostenrijk en zijn gemalin Zita van Bourbon-Parma met de Stefanskroon tot koning en koningin van Hongarije gekroond.
15 december » Einde van de Slag om Verdun.
Dag van overlijden 1 augustus 2002
De temperatuur op 1 augustus 2002 lag tussen 11,3 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 7,2 mm neerslag gedurende 5,1 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Peter de Mos, "Stamboom De Mos(ch) tot 1470 - Geryts Mosch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-mosch/I8719.php : benaderd 27 januari 2026), "Maria Mos (1916-2002)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.