Stamboom De Mos(ch) tot 1470 - Geryts Mosch » Petronella Cornelia Mos (1901-)

Persoonlijke gegevens Petronella Cornelia Mos 


Gezin van Petronella Cornelia Mos

Zij is getrouwd met Pieter van der Toorn.

Zij zijn getrouwd op 31 december 1919 te Scheveningen, zij was toen 18 jaar oud.Bron 1

GETUIGEN bij haar huwelijk in 1921: Leendert Arie Mos (32 jr., broer van de bruid) + Jasper Hoogendijk (45 jr.), beiden zeevissers en wonende te Scheveningen.
Leendert Arie Mos was hierbij getuige.

Notities over Petronella Cornelia Mos

Geboorteakte 5520 van PETRONELLA CORNELIA MOS, nettenboetster in 1921 volgens haar huwelijksakte 1792.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella Cornelia Mos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petronella Cornelia Mos

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella Cornelia Mos

Leenderd Mos
1827-1900
Gerrit Mos
1860-1938

Petronella Cornelia Mos
1901-????

1919

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. akte A 1792

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 november 1901 lag tussen 6,0 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 10 januari » In Texas wordt olie ontdekt.
      • 7 februari » Koningin Wilhelmina trouwt met Prins Hendrik. De Gouden Koets wordt daarbij voor het eerst gebruikt.
      • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
      • 1 juni » De Ongevallenwet treedt in werking. De wet is de eerste markering van de verzorgingsstaat die in Nederland gestalte gaat krijgen.
      • 24 juni » Oprichting van de Engelse voetbalclub Brighton & Hove Albion in Brighton.
      • 22 juli » Servië herstelt de diplomatieke betrekkingen met Montenegro.
    • De temperatuur op 31 december 1919 lag tussen 3,6 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 8,6 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 21 januari » Ierse Onafhankelijkheidsverklaring wordt aangenomen door het parlement van de Ierse Republiek.
      • 21 juli » Anthony Fokker sticht in Amsterdam zijn eigen vliegtuigfabriek.
      • 11 augustus » Friedrich Ebert, de eerste president van de nieuwe Duitse Republiek tekent de grondwet: de Weimarrepubliek is een feit.
      • 23 augustus » Oprichting van de Monegaskische voetbalclub AS Monaco in het gelijknamige vorstendom.
      • 14 september » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub Kapfenberger SV.
      • 31 oktober » Duitsland trekt haar Schutztroepen terug uit de koloniën.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Mos

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mos.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mos.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mos (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter de Mos, "Stamboom De Mos(ch) tot 1470 - Geryts Mosch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-mosch/I7032.php : benaderd 18 januari 2026), "Petronella Cornelia Mos (1901-)".