Stamboom De Mos(ch) tot 1470 - Geryts Mosch » Neeltje Mos (1916-2002)

Persoonlijke gegevens Neeltje Mos 


Gezin van Neeltje Mos

Zij is getrouwd met Teunis van der Bent.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Neeltje Mos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Neeltje Mos

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Neeltje Mos


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 mei 1916 lag tussen 5,8 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 9,1 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 18 april » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub CF Atlante.
      • 1 juli » Eerste Wereldoorlog: eerste dag van de Slag aan de Somme. Op deze dag komen 20.000 soldaten van het Britse leger om, en raken 40.000 gewond. Het einde van de slag is in november.
      • 20 augustus » Het Amerikaans voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit de geschiedenis. In en tegen Zweden wordt met 3-2 verloren.
      • 8 september » Begin van de Slag bij Tabora.
      • 19 september » De Luchthaven Schiphol wordt geopend als militaire vliegbasis.
      • 2 december » De Franse generaal Joseph Joffre wordt vervangen door Robert Nivelle als stafchef van het Franse leger.
    • De temperatuur op 25 juni 2002 lag tussen 8,5 °C en 21,9 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (48%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
      • 9 maart » Titelverdediger Nederland eindigt als derde bij het WK hockey in Kuala Lumpur door in de troostfinale met 2-1 te winnen van Zuid-Korea.
      • 26 mei » De Mars Odyssey missie vindt tekenen van water op de planeet Mars
      • 14 september » De Amerikaanse atleet Tim Montgomery verbetert het ruim drie jaar oude record op de 100 m sprint met 0,01 sec en brengt het op 9,78 sec.
      • 26 september » De Senegalese veerboot Joola kapseist. Meer dan 1.800 opvarenden komen om.
      • 15 oktober » Prins Claus wordt bijgezet in de Nieuwe Kerk te Delft.
      • 24 oktober » Hero, de grote wuxia-productie van regisseur Zhang Yimou, gaat in China in première.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1912 » Jos Hanniken, Belgisch componist en dirigent († 1998)
    • 1912 » Patrick White, Australisch schrijver en Nobelprijswinnaar († 1990)
    • 1914 » Sjoerd Leiker, Nederlands schrijver en journalist († 1988)
    • 1920 » Maurice Desimpelaere, Belgisch wielrenner († 2005)
    • 1920 » Gaston Lenôtre, Frans banketbakker († 2009)
    • 1921 » Heinz G. Konsalik, Duits schrijver († 1999)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Mos

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mos.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mos.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mos (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter de Mos, "Stamboom De Mos(ch) tot 1470 - Geryts Mosch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-mosch/I6950.php : benaderd 15 januari 2026), "Neeltje Mos (1916-2002)".