Stamboom De Mos(ch) tot 1470 - Geryts Mosch » Johannes van Emst

Persoonlijke gegevens Johannes van Emst 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 januari 2022.

Gezin van Johannes van Emst

Hij is getrouwd met Adriana Dijkhuizen.

Zij zijn getrouwd op 11 juni 1913 te den Haag.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes van Emst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Emst

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Emst.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Emst.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Emst (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter de Mos, "Stamboom De Mos(ch) tot 1470 - Geryts Mosch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-mosch/I6768.php : benaderd 18 januari 2026), "Johannes van Emst".