Stamboom De Mos(ch) tot 1470 - Geryts Mosch » Johanna Beekhuizen (± 1879-1960)

Persoonlijke gegevens Johanna Beekhuizen 

  • Zij is geboren rond 1879.
  • Zij is overleden op 21 maart 1960.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 november 2020.

Gezin van Johanna Beekhuizen

Zij is getrouwd met Jacobus Nicolaas Pronk.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Jacobus Nicolaas Pronk  1910-1935 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Beekhuizen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Beekhuizen

Johanna Beekhuizen
± 1879-1960



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 maart 1960 lag tussen -0,7 °C en 5,8 °C en was gemiddeld 2,7 °C. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
    • 1 april » De eerste succesvolle weersatelliet ter wereld wordt gelanceerd, de TIROS-1.
    • 16 mei » Demonstratie van de eerste laser door Theodore Maiman.
    • 5 juni » Oprichting van het Secretariaat voor de Eenheid onder de Christenen door Paus Johannes XXIII en benoeming van kardinaal Augustin Bea tot president.
    • 28 juni » Benoeming van de Nederlander Johannes Willebrands tot secretaris van het Secretariaat voor de Eenheid onder de Christenen van de Romeinse Curie.
    • 11 juli » Katanga scheidt zich af van Congo.
    • 7 december » Ivoorkust wordt onafhankelijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Beekhuizen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter de Mos, "Stamboom De Mos(ch) tot 1470 - Geryts Mosch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-mosch/I4789.php : benaderd 5 maart 2026), "Johanna Beekhuizen (± 1879-1960)".