Stamboom De Mos(ch) tot 1470 - Geryts Mosch » Clara Margaretha Catharina van Dongen (1904-)

Persoonlijke gegevens Clara Margaretha Catharina van Dongen 

  • Zij is geboren op 14 juni 1904 in Rotterdam.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 april 2020.

Gezin van Clara Margaretha Catharina van Dongen

Zij is getrouwd met Leonardus Johannes de Mos.

Zij zijn getrouwd op 7 februari 1927 te Rotterdam, zij was toen 22 jaar oud.Bron 1

Geboorteakte 7482 van Leonardus Joh. de Mos (1897) en huwelijksakte 331.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Clara Margaretha Catharina van Dongen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. akte 331

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 juni 1904 lag tussen 9,9 °C en 24,1 °C en was gemiddeld 18,1 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 4 februari » De stoomtrawler Judith uit Vlaardingen vergaat, 9 doden.
    • 12 februari » Eerste editie van de Deense sensatiekrant Ekstra Bladet.
    • 26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
    • 21 mei » Oprichting in Parijs van de Wereldvoetbalbond FIFA, de Fédération Internationale de Football Association. Oprichters zijn de Nederlander Carl Hirschman en de Fransman Robert Guérin. De Engelsen zien op dat moment nog niets in zo'n bond.
    • 5 november » De Engelse atleet Alfred Shrubb vestigt het werelduurrecord atletiek in Glasgow: in één uur tijd loopt hij 18742 m.
    • 6 november » In de haven van Moerdijk zinkt een houten aak nadat het schip lek is gestoten, 5 opvarenden verdrinken.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Dongen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter de Mos, "Stamboom De Mos(ch) tot 1470 - Geryts Mosch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-mosch/I2849.php : benaderd 23 januari 2026), "Clara Margaretha Catharina van Dongen (1904-)".