Stamboom De Mos(ch) tot 1470 - Geryts Mosch » Willem Arense Knoester (1843-< 1920)

Persoonlijke gegevens Willem Arense Knoester 


Gezin van Willem Arense Knoester

Hij is getrouwd met Petronella Jacoba de Mos.

Zij zijn getrouwd op 8 juli 1868 te den Haag, hij was toen 25 jaar oud.

Getuige 3 bij het huwelijk in 1868 was Hendrik Hermanus van Duivenbode, koetsier.
Johannes Martinus Geneste was hierbij getuige.
Hendrik Hermanus van Duivenbode was hierbij getuige.
Pieter van den Berg was hierbij getuige.

Kind(eren):

  1. Guurtje Knoester  ± 1880-1949


Notities over Willem Arense Knoester

Willem Knoester (geboren rond 1843, koopman) is al overleden, wanneer Petronella Jacoba de Mos op 3-4-1920 overlijdt.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Arense Knoester?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem Arense Knoester

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Arense Knoester


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 juli 1868 lag rond de 23,8 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 47%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1868: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Charles Darwin publiceert Variations of Plants and Animals under Domestication
    • 20 februari » Huwelijk van prins Lodewijk van Beieren en aartshertogin Maria Theresia Henriëtte van Oostenrijk-Este in Wenen.
    • 7 augustus » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur Denemarken.
    • 18 augustus » De Britse astronoom Norman Lockyer ontdekt helium op de zon.
    • 23 september » Puerto Rico verklaart zich onafhankelijk van Spanje.
    • 1 oktober » Het eerste nummer van het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt.

Over de familienaam Knoester

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Knoester.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Knoester.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Knoester (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter de Mos, "Stamboom De Mos(ch) tot 1470 - Geryts Mosch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-mosch/I1802.php : benaderd 11 maart 2026), "Willem Arense Knoester (1843-< 1920)".