Stamboom De Mos(ch) tot 1470 - Geryts Mosch » Leendert Johannes de Mos (1904-)

Persoonlijke gegevens Leendert Johannes de Mos 


Gezin van Leendert Johannes de Mos

Hij is getrouwd met Helena Elizabeth Verwijk.

Zij zijn getrouwd op 18 april 1934 te den Haag, hij was toen 29 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Leendert Johannes de Mos

Leendert Joh. de Mos (1904) is broodbakker en bij zijn huwelijk in 1934 (akte B 345) waterstoker, evenals zijn vader Dominicus de Mos (1864-1945). Zijn schoonvader Verwijk was ook broodbakker.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leendert Johannes de Mos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leendert Johannes de Mos

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leendert Johannes de Mos


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. akte B 345

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 november 1904 lag tussen 2,4 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 1,1 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 9 februari » Frankrijk en Groot-Brittannië sluiten de Entente cordiale.
      • 18 april » In Parijs verschijnt het socialistische dagblad L'Humanité voor het eerst.
      • 10 augustus » Priesterwijding van Angelo Roncalli in Rome.
      • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
      • 31 oktober » Het Nationaal Congres van Brazilië keurt de Wet voor Verplichte Vaccinatie goed, wat de aanleiding is voor de "Vaccinrevolte".
      • 5 november » De Engelse atleet Alfred Shrubb vestigt het werelduurrecord atletiek in Glasgow: in één uur tijd loopt hij 18742 m.
    • De temperatuur op 18 april 1934 lag tussen 7,8 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 9,8 mm neerslag gedurende 4,3 uur. Er was 4,7 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
      • 23 februari » Leopold III wordt na de dood van zijn vader Albert I koning der Belgen.
      • 14 maart » Eugene Cernan, Amerikaans astronaut, laatste mens op de maan († 2017)
      • 28 april » Oprichting van de Liechtensteinse voetbalbond.
      • 1 mei » Pernis en Hoogvliet gaan op in de gemeente Rotterdam.
      • 9 juni » Donald Duck maakt zijn debuut in de tekenfilm The Wise Little Hen.
      • 11 december » De stichting Algemeen Nederlands Persbureau wordt opgericht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1896 » Jan Franken Pzn., Nederlands schilder, tekenaar en boekbandontwerper († 1977)
    • 1898 » Joris Ivens, Nederlands filmmaker († 1989)
    • 1901 » George Gallup, Amerikaans statisticus en opinieonderzoeker († 1984)
    • 1911 » Casto Alejandrino, Filipijns communistenleider († 2005)
    • 1912 » Jaap Meijer, Nederlands poëzieschrijver († 1993)
    • 1912 » Ted Duncan, Amerikaans autocoureur († 1963)

    Over de familienaam De Mos

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Mos.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Mos.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Mos (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter de Mos, "Stamboom De Mos(ch) tot 1470 - Geryts Mosch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-mosch/I1641.php : benaderd 5 maart 2026), "Leendert Johannes de Mos (1904-)".