(1) Zij is getrouwd met Petrus Jacobus Andreas de Haas.
Zij zijn getrouwd op 3 juni 1887 te Zoeterwoude, zij was toen 28 jaar oud.Bron 1
Kind(eren):
Kind(eren):
Geboorteakte 27 van Elisabeth Hoogeveen. In haar overlijdensakte 81 is haar voornaam echter geschreven met een "z". Haar echtgenoot was melkverkoper.
NB. Elisabeth is op 03-06-1887 te Zoeterwoude gehuwd met P.J.A. de Haas (akte 7). Acht maanden later wordt op 18-02-1888 te Leiden (akte 245) haar zoon geboren, die de naam krijgt Bertus Hoogeveen. In 1892 werd er te Hof van Delft nog wel een kind geboren, dat wel de naam "de Haas" kreeg, maar slechts 6 maanden oud werd.
In latere registers van de B.S. komen we Elisabeth (1859) + Bertus (1888) Hoogeveen steeds voor als woonachtig zijnde bij het gezin van Gerrit Hoogeveen (1844) + Geertruida Bleijenberg (1841), geen direkte familie van haar. Zowel Elisabeth als Petrus komen te overlijden in Monster (gem. Westland) in 1943 resp. 1932.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Elisabeth Hoogeveen | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
(1) 1887 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Petrus Jacobus Andreas de Haas | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Onbekend | ||||||||||||||||||||||||||||||||||