Stamboom De Mos(ch) tot 1470 - Geryts Mosch » Minnekus Frank Taal (1902-)

Persoonlijke gegevens Minnekus Frank Taal 


Gezin van Minnekus Frank Taal

Hij is getrouwd met Martine Clasina Jol.

Zij zijn getrouwd op 23 november 1927 te den Haag, hij was toen 25 jaar oud.Bron 1


Notities over Minnekus Frank Taal

Bron: Gezinskaart Pieternella Mos (1869). In de geboorteakte 5275 dd. 8-11-1902 van Minnekus Frank Taal heet zijn vader Leenderd Taal, arbeider, en zijn moeder Pieternella DE MOS.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Minnekus Frank Taal?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Minnekus Frank Taal

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Minnekus Frank Taal

Maarten Mos
1827-1884
Leenderd Taal
1866-1957

Minnekus Frank Taal
1902-????

1927

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. akte 1371

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 november 1902 lag tussen 6,6 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (16%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Het Londense publiek staat versteld bij de demonstratie van de eerste stofzuiger door Hubert Booth.
      • 2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
      • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
      • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
      • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
      • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
    • De temperatuur op 23 november 1927 lag tussen -5,6 °C en -0,6 °C en was gemiddeld -3,7 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 13 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub América de Cali.
      • 14 maart » Joop Wolff, Nederlands verzetsstrijder, journalist en communistisch politicus († 2007)
      • 21 juli » Alfredo Binda wordt op de Nürburgring de eerste officiële wereldkampioen wielrennen.
      • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
      • 31 oktober » Openstelling van de oude spoorweghefbrug De Hef over de Koningshaven in Rotterdam.
      • 14 december » Irak wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Taal

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Taal.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Taal.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Taal (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter de Mos, "Stamboom De Mos(ch) tot 1470 - Geryts Mosch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-mosch/I10451.php : benaderd 13 maart 2026), "Minnekus Frank Taal (1902-)".