Stamboom De Klark » Gerarda Johanna "Etty" Schreuder (1909-1974)

Persoonlijke gegevens Gerarda Johanna "Etty" Schreuder 


Gezin van Gerarda Johanna "Etty" Schreuder

(1) Zij is getrouwd met Elbert van Dijk.

Zij zijn getrouwd


(2) Zij is getrouwd met Theodoor Lambert Henri Kremer.

Zij zijn getrouwd


Notities over Gerarda Johanna "Etty" Schreuder

Ik heb aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerarda Johanna (Etty) Schreuder http://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-klark/I1078846662.php.

Genoemde is mijn oma. De naam Kremer is haar 2e man. Haar 1e man is Elbert van Dijk geboren 23.2.1901 te Amsterdam. Hij is overleden op 19.9.1956. Uit dat huwelijk is mijn vader geboren. Robert Antoine van Dijk. geboren 20.1.1937 overleden 25.5.2011.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerarda Johanna "Etty" Schreuder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerarda Johanna "Etty" Schreuder

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerarda Johanna Schreuder

Willem Schreuder
± 1827-????

Gerarda Johanna Schreuder
1909-1974

(1) 
(2) 

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 mei 1909 lag tussen 8,1 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 0,5 mm neerslag. Er was 3,1 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 2 februari » In de Franse krant Le Figaro publiceert de Italiaanse schrijver Filippo Tommasso Marinetti zijn futuristisch manifest: een loflied op de dynamiek van het machinetijdperk.
      • 8 februari » Een pont die gebruikt wordt om arbeiders over te zetten naar de glasfabriek in Diemen kantelt, waarbij acht mensen verdrinken.
      • 18 april » Jeanne d'Arc wordt in Rome zalig verklaard.
      • 26 juli » In Catalonië begint de Tragische week, een opstand die hardhandig wordt neergeslagen.
      • 12 september » De Duitser Max Wolf maakt de eerste fotografische opname van de komeet Halley.
      • 23 december » Albert I van België wordt koning.
    • De temperatuur op 14 december 1974 lag tussen 3,0 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 2,2 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1974: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,5 miljoen inwoners.
      • 29 maart » Premier James Mancham verklaart in Londen dat de Seychellen een jaar na de algemene verkiezingen van 25 april 1974 onafhankelijk zullen worden.
      • 5 juni » Het Nederlands voetbalelftal speelt in Rotterdam gelijk tegen Roemenië (0-0) in de laatste oefeninterland voor de start van het WK voetbal in West-Duitsland.
      • 23 juni » Het Nederlands voetbalelftal zet Bulgarije met 4-1 opzij in de derde groepswedstrijd bij het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Johan Neeskens benut twee strafschoppen.
      • 26 juni » Het Nederlands voetbalelftal verslaat ook Argentinië bij het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Het groepsduel in Gelsenkirchen eindigt in 4-0, onder meer door twee doelpunten van Johan Cruijff.
      • 3 juli » Het Nederlands voetbalelftal wint met 2-0 van Brazilië bij het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Johan Neeskens en Johan Cruijff scoren in Dortmund.
      • 10 juli » Arabische landen heffen hun olieboycot tegen Nederland op.

    Over de familienaam Schreuder


    De publicatie Stamboom De Klark is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J. de Klark, "Stamboom De Klark", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-klark/I9056.php : benaderd 1 februari 2026), "Gerarda Johanna "Etty" Schreuder (1909-1974)".