Stamboom De Klark » Jan Kleijn (1908-)

Persoonlijke gegevens Jan Kleijn 


Gezin van Jan Kleijn

Hij is getrouwd met Susanna Jacoba Christina Bauling.

Zij zijn getrouwd op 4 september 1931 te Baarn, Utrecht, Nederland, hij was toen 23 jaar oud.Bron 4

Het voorgenomen huwelijk van Jan Kleijn en Susanna Jacoba Christina Bauling werd afgekondigd op 22 augustus 1931.
De ouders van de bruidegom en de vader van de bruid waren aanwezig en gaven hun toesteming; de moeder van de bruid was overleden.
Getuigen waren Hendrik de Boer, oud 25 jaar, verzekeringsagent, neef van de bruidegom wonende te Baarn en Albertus Bauling, oud 27 jaar, kok, broer van de bruid wonende te Arnhem.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Kleijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Kleijn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Kleijn


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Geboorteakte gemeente Baarn. Akte nr. 120.
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. Huwelijksakte gemeente Baarn. Akte nr. 67.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 juni 1908 lag tussen 12,0 °C en 21,4 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 12,3 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 24 januari » Robert Baden-Powell richt de scouting op.
    • 7 februari » Op de rijksmarinewerf wordt de kiel gelegd van het pantserschip De Zeven Provinciën.
    • 2 maart » Eerste driechromatische foto's van Gabriel Jonas Lippmann.
    • 20 juni » Melitta Bentz, een huisvrouw uit Dresden neemt een patent op de koffiefilter.
    • 13 juli » Vrouwen doen voor het eerst mee aan de moderne Olympische Spelen.
    • 25 juli » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub LASK Linz.
  • De temperatuur op 4 september 1931 lag tussen 11,2 °C en 19,7 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 7,5 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 3,9 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 1 maart » Japan installeert ex-keizer Puyi van China als staatshoofd van de marionettenstaat Mantsjoekwo.
    • 5 maart » Daniel Salamanca Urey wordt president van Bolivia.
    • 5 maart » Sir Oswald Mosley richt in Londen een fascistische partij op; de latere British Union of Fascists.
    • 12 mei » Het bevroren lichaam van Alfred Wegener wordt op Groenland teruggevonden.
    • 3 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Varteks Varaždin.
    • 14 december » In Utrecht wordt de Nationaal-Socialistische Beweging opgericht door Anton Mussert en Cees van Geelkerken.

Over de familienaam Kleijn

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kleijn.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kleijn.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kleijn (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Klark is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. de Klark, "Stamboom De Klark", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-klark/I472.php : benaderd 15 januari 2026), "Jan Kleijn (1908-)".