Getuigen bij de geboorteaangifte van Johanna Theodora Denecke waren Karel Das oud 55 jaar en Jacob Das, oud 27 jaar, beiden timmerman te Hengelo.
Tijdstip: 21:00
Zij is getrouwd met Frederik Smink.
Zij zijn getrouwd te Waarschijnlijk in Nederlands Oost Indië.Bron 9
Blitar is een stad met ongeveer 125.000 inwoners gelegen in de provincië Oost-Java in Indonesië.
Kediri is de naam van een stadsgemeente en gelijknamig regentschap in Oost-Java, Indonesië. Het ligt circa 128 kilometer ten zuidwesten van Soerabaja in een mooi tropisch berglandschap.
Wim Denecke schrijft: Wel bezocht ik als jongetje met mijn ouders twee dochters van Wilhelm Christiaan die inmiddels in de vijftiger jaren woonachtig waren in Den Haag.
Deze nichten van mijn vader, bij ons genoemd als tante Dora en tante Jans. Tante Dora, getrouwd met Smienk woonde als weduwe in die tijd aan het Peter Stuyvesantplein in Den Haag. Tante Jans woonde aan de Kon.Emmalaan te Den Haag. Ik weet dat ze beiden vele jaren in Ned.Indie hebben gewoond. Hun resp. echtgenoten waren planters.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Johanna Theodora Denecke | ||||||||||||||||||
Frederik Smink | ||||||||||||||||||