Getuigen bij de geboorteaangifte van Jansje Aleida Denecke waren Herman Griepink, oud 27 jaar en Bernardus Zengerink, oud 25 jaar, beiden fabrieksarbeider te Hengelo.
Tijdstip: 01:00
Inwonende dienstbode bij J. de Leeuwe
Inwonende dienstbode bij I. Cohen
Inwonende dienstbode bij J.A.G.Overweg
Daarna onbekend
Zij is getrouwd met Antonius Meewis.
Zij zijn getrouwd op 19 april 1922 te Den Haag, zij was toen 27 jaar oud.Bron 9
Kind(eren):
Wim Denecke schrijft: Wel bezocht ik als jongetje met mijn ouders twee dochters van Wilhelm Christiaan die inmiddels in de vijftiger jaren woonachtig waren in Den Haag.
Deze nichten van mijn vader ,bij ons genoemd als tante Dora en tante Jans. Tante Dora ,getrouwd met Smienk woonde als weduwe in die tijd aan het Peter Stuyvesantplein in Den Haag. Tante Jans woonde aan de Kon.Emmalaan te Den Haag. Ik weet dat ze beiden vele jaren in Ned.Indie hebben gewoond. Hun resp. echtgenoten waren planters.
Cobi Mouthaan schrijft: Jansje Aleida Denecke was mijn oma haar zusters tante Dora en tante Jo herinner ik me ook heel goed en er was nog een tante Suus allen zusters
Tante Dora had een zoon Wim Tante Jo die met Smink was getrouwd heeft meerdere dochters o.a. Laura die in Amerika woonde en een die in ik dacht in Australie woonde Tante suus had geen kinderen Zij hebben inderdaad in Indie gewoond en waren planters
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Jansje Aleida Denecke | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
1922 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Antonius Meewis | ||||||||||||||||||||||||||||||||||