De temperatuur op 31 juli 1932 lag tussen 14,0 °C en 24,7 °C en was gemiddeld 19,0 °C. Er was 11,3 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
27 februari » James Chadwick verifieert experimenteel het bestaan van het neutron, dat hij al eerder vermoedde.
6 mei » Moordaanslag op president Paul Doumer van Frankrijk in Parijs. De president sterft een dag later aan zijn verwondingen.
10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
20 mei » Amelia Earhart begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan door een vrouwelijke piloot.
22 juni » Catalina Tomàs wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
Trouwdag 12 januari 1955
De temperatuur op 12 januari 1955 lag tussen -4,0 °C en 1,2 °C en was gemiddeld -1,1 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
6 mei » De Duitse Bondsrepubliek treedt toe tot de NAVO.
21 juni » Het eerste Nijntjeboekje komt uit.
2 juli » Tierpark Berlin Friedrichsfelde wordt geopend.
13 juli » Ruth Ellis is de laatste vrouw die in Engeland naar de strop wordt geleid.
30 oktober » Jommeke, de stripfiguur van Jef Nys, verschijnt voor het eerst in druk.
18 december » Voetballer Loek den Edel maakt namens Ajax in het duel tegen Excelsior drie doelpunten in drie minuten.
Dag van overlijden 11 juli 2018
De temperatuur op 11 juli 2018 lag tussen 9,3 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 17,8 °C. Er was 7,9 uur zonneschijn (48%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
1 april » Een week na zijn zege in de E3 Harelbeke wint Niki Terpstra de Ronde van Vlaanderen.
7 april » Bayern Munchen kroont zich voor de zesde keer op rij tot Duits landskampioen.
22 april » Feyenoord wint voor de 13e maal de KNVB beker door in de finale AZ te verslaan. Het is de 100e KNVB Beker, daarom is die deze keer van goud.
9 juni » De Roemeense Simona Halep wint voor de eerste keer Roland Garros. Ze versloeg in de finale Sloane Stephens met drie sets (3-6/6-4/6-1).
7 juli » Attractiepark Toverland in het Nederlandse Sevenum opent twee nieuwe themagebieden tezamen met de attracties Fēnix en Merlin's Quest.
22 december » Door een tsunami in de Straat van Soenda komen op Java en Sumatra honderden mensen om het leven.
Dag van crematie 22 juli 2018
De temperatuur op 22 juli 2018 lag tussen 14,0 °C en 27,2 °C en was gemiddeld 20,6 °C. Er was 10,8 uur zonneschijn (67%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: T. de Keizer, "Stamboom De Keizer, van Nooijen, Knulst, Kranenburg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-keizer/I5261.php : benaderd 16 januari 2026), "Maarten de Keizer (1932-2018)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.