Stamboom De Keizer, van Nooijen, Knulst, Kranenburg » Johannes "Hans" de Keizer (1935-1996)

Persoonlijke gegevens Johannes "Hans" de Keizer 


Gezin van Johannes "Hans" de Keizer

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd in het jaar 1960, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Johannes "Hans" de Keizer

Aaankomst Australie 09-06-1954

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes "Hans" de Keizer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes "Hans" de Keizer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes de Keizer

Maria Ouwens
1870-1952
Maria Ouwens
1902-1982

Johannes de Keizer
1935-1996

1960
(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Opzoek vraag Gemeenteregister Rotterdam

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 november 1935 lag tussen 2,7 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 2,4 mm neerslag gedurende 1,5 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 28 januari » IJsland is het eerste land waar abortus gelegaliseerd wordt.
      • 2 maart » Koning Rama VII van Thailand treedt af ten gunste van zijn neef Rama VIII.
      • 19 mei » Hitler opent het eerste stuk Reichsautobahn tussen Frankfurt en Darmstadt.
      • 2 juni » Oprichting van het Dansk Håndbold Forbund.
      • 10 juni » Alcoholics Anonymous wordt opgericht in Akron, Ohio.
      • 12 augustus » Benoeming van de Italiaan Paolo Giobbe tot internuntius in Nederland.
    • De temperatuur op 1 november 1996 lag tussen 8,8 °C en 13,5 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 1,5 uur zonneschijn (16%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Thomas Muster lost Andre Agassi af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals; de Oostenrijker moet die positie al na één week weer afstaan aan Agassi's landgenoot Pete Sampras.
      • 16 april » Prins Andrew en Sarah Ferguson gaan scheiden.
      • 18 april » 18 toeristen worden gedood en 15 gewond bij een bomaanslag bij de piramides van Gizeh.
      • 25 juli » Oud-president Pierre Buyoya grijpt de macht in Burundi na het uiteenvallen van de regering en een coup van het leger.
      • 4 september » Koningin Beatrix verricht de officiële opening van de Erasmusbrug in Rotterdam.
      • 31 oktober » Philips kondigt aan te stoppen met de productie van de digital compact cassette.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Keizer


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    T. de Keizer, "Stamboom De Keizer, van Nooijen, Knulst, Kranenburg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-keizer/I2184.php : benaderd 2 maart 2026), "Johannes "Hans" de Keizer (1935-1996)".