Stamboom De Kanter » Helena Wilhelmina van de Putte (± 1910-< 1990)

Persoonlijke gegevens Helena Wilhelmina van de Putte 


Gezin van Helena Wilhelmina van de Putte

Zij is getrouwd met Johan Adolph Alexander de Wit.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 2 september 1932 te Middelburg, Zeeland, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Helena Wilhelmina van de Putte?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Helena Wilhelmina van de Putte

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Helena Wilhelmina van de Putte

Helena Wilhelmina van de Putte
± 1910-< 1990

1932

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BS Huwelijksregister (BS Huwelijksregister)
  2. Archief: Online 10-02-2009
    Type BS Huwelijksregister
    Archiefnaam: Zeeuws Archief
    Gebeurtenissen 1932

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 september 1932 lag tussen 13,8 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 5,9 mm neerslag gedurende 4,4 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
    • 5 juli » Antonio de Oliveira Salazar wordt minister-president van Portugal.
    • 11 juli » Muhammad Ali Bey al-Abid wordt president van Syrië.
    • 18 juli » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Padang in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
    • 20 september » De naam Zuiderzee wordt officieel gewijzigd in IJsselmeer.
    • 3 oktober » Irak wordt onafhankelijk.

Over de familienaam Van de Putte


De publicatie Stamboom De Kanter is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
C.N. Cardinaal, "Stamboom De Kanter", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-kanter/I3475.php : benaderd 3 februari 2026), "Helena Wilhelmina van de Putte (± 1910-< 1990)".