Stamboom De Joode - Van Wijk, Mulder - Veldkamp » Jan Coudom

Persoonlijke gegevens Jan Coudom 


    Gezin van Jan Coudom


    Kind(eren):

    1. Evert Jansen Coudom  ± 1618-± 1683 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Coudom?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Jan Coudom

    Jan Coudom



    Onbekend

    Evert Jansen Coudom
    ± 1618-± 1683

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Coudom

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Coudom.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Coudom.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Coudom (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Eli de Joode, "Stamboom De Joode - Van Wijk, Mulder - Veldkamp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-joode/R683.php : benaderd 17 januari 2026), "Jan Coudom".