Stamboom De Joode - Van Wijk, Mulder - Veldkamp » Hendrikje / Hindrikje Geerts Huizinga (1823-1902)

Persoonlijke gegevens Hendrikje / Hindrikje Geerts Huizinga 


Gezin van Hendrikje / Hindrikje Geerts Huizinga

Zij is getrouwd met Frans Wiepkes de Groot.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Aaltje de Groot  ± 1850-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrikje / Hindrikje Geerts Huizinga?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrikje / Hindrikje Geerts Huizinga

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrikje / Hindrikje Geerts Huizinga

Renze Holbes
1756-1808
Aaltje Derks
1758-1826
Jantje Jans
1793-1863

Hendrikje / Hindrikje Geerts Huizinga
1823-1902


Aaltje de Groot
± 1850-????

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 september 1902 lag tussen 7,7 °C en 20,9 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 3,9 uur zonneschijn (30%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
      • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
      • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
      • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
      • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
      • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Huizinga

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Huizinga.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Huizinga.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Huizinga (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Eli de Joode, "Stamboom De Joode - Van Wijk, Mulder - Veldkamp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-joode/R6120.php : benaderd 6 februari 2026), "Hendrikje / Hindrikje Geerts Huizinga (1823-1902)".