Stamboom De Joode - Van Wijk, Mulder - Veldkamp » Hendrick van Leeuwen (± 1630-????)

Persoonlijke gegevens Hendrick van Leeuwen 

  • Hij is geboren rond 1630 in Utrecht.
  • Woonachtig in het jaar 1651: Op de Hoochstraat in de Vijsel.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 augustus 2011.

Gezin van Hendrick van Leeuwen

Hij is getrouwd met Hendrickie / Maria /Bontebals Bontenblas.

Zij zijn getrouwd op 30 oktober 1651 te Rotterdam (ZH).Bron 1


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrick van Leeuwen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrick van Leeuwen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. gemeentearchief Rotterdam

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1651: Bron: Wikipedia
    • 1 januari » Karel II wordt in Scone gekroond tot koning van Schotland.
    • 3 september » Slag bij Worcester - Definitieve overwinning van Cromwell op de koningsgezinden in de Engelse burgeroorlog. Karel II van Engeland ontsnapt en vlucht naar Frankrijk.
    • 29 oktober » Christiaan Huygens schrijft als eerste in de geschiedenis natuurkundige formules op. Deze gaven de correcte theorie voor impuls- en energiebehoud bij botsingen, een verbetering van de botsingswetten van Descartes.
    • 18 november » Johan Lodewijk van Nassau-Ottweiler neemt het regentschap voor zijn broers Gustaaf Adolf van Nassau-Saarbrücken en Walraad van Nassau-Usingen over van hun overleden moeder Anna Amalia van Baden-Durlach.

Over de familienaam Van Leeuwen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eli de Joode, "Stamboom De Joode - Van Wijk, Mulder - Veldkamp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-joode/R5694.php : benaderd 2 februari 2026), "Hendrick van Leeuwen (± 1630-????)".