Stamboom De Joode - Van Wijk, Mulder - Veldkamp » Gozewiena Wilhelmina van Doorn (1827-< 1909)

Persoonlijke gegevens Gozewiena Wilhelmina van Doorn 

  • Zij is geboren in het jaar 1827 in Harmelen.
  • Zij is overleden voor 1909.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 januari 2011.

Gezin van Gozewiena Wilhelmina van Doorn

Zij is getrouwd met Abraham le Gra.

Zij zijn getrouwd op 30 oktober 1867 te Utrecht (Ut.), zij was toen 40 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gozewiena Wilhelmina van Doorn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Doorn


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eli de Joode, "Stamboom De Joode - Van Wijk, Mulder - Veldkamp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-joode/R5420.php : benaderd 5 februari 2026), "Gozewiena Wilhelmina van Doorn (1827-< 1909)".