Stamboom De Jonge » Grietje Meter (1867-????)

Persoonlijke gegevens Grietje Meter 


Gezin van Grietje Meter

Zij is getrouwd met Klaas de Jonge.

Zij zijn getrouwd op 16 januari 1886 te Middelstum, zij was toen 19 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Willemina de Jonge  1887-????


Notities over Grietje Meter

Vermoedelijk emigratie naar Noord-Amerika?

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Grietje Meter?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Grietje Meter

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Grietje Meter

Grietje Meter
1867-????

1886

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 januari 1886 lag rond de 2,1 °C. Er was 5 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
    • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
    • 23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
    • 1 september » Instelling van de rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Brits-Indië met vijf aartsbisdommen en veertien bisdommen.
    • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
    • 29 december » Zaligverklaring van 54 Engelse martelaren, onder wie John Fisher en Thomas More.

Over de familienaam Meter

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Meter.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Meter.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Meter (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Jonge is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bert de Jonge, "Stamboom De Jonge", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-jonge/I215.php : benaderd 16 januari 2026), "Grietje Meter (1867-????)".